Nuk keni produkte në shportë

Provo

Mbajtëse Thikash Delimano Astoria

Photo
Video
-52%

Bllok druri për të vendosur dhe mbajtur të organizuar thikat. Mban 6 thika, aksesorin për mprehjen dhe gërshërët e kuzhinës. Ideale për kuzhinat e vogla të cilat nuk kanë shumë hapësirë. Prodhuar me materiale shumë cilësore nga druri i pishës. Përmasa 22x12x9 cm.

Mbajtëse Thikash Delimano Astoria

Çmimi: 2,690 Lekë


Oferta: 1,290 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bllok druri për të vendosur dhe mbajtur të organizuar thikat. Mban 6 thika, aksesorin për mprehjen dhe gërshërët e kuzhinës. Ideale për kuzhinat e vogla të cilat nuk kanë shumë hapësirë. Prodhuar me materiale shumë cilësore nga druri i pishës. Përmasa 22x12x9 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Bllok mbajtës Delimano Astoria zgjidhja perfekte për të mbajtur të organizuar kuzhinën tuaj. Ky bllok druri është i përshtatshëm për thikat e zakonshme të kuzhinës madje edhe për gërshërët.

Mund të vendoset mbi banak, dhe është shumë praktike dhe e kombinueshme. Për të parandaluar mikrobet dhe bakteriet sigurohuni që të mbani atë pastër.

Materiali: Pishë dhe dru

Të dhëna teknike
Materiali dru pishe, gomë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star