Nuk keni produkte në shportë

Provo

Thike Buke Delimano Astoria

Photo
Video
-73%

Thikë buke Astoria për prerje preçize të bukës. Prodhuar me material cilësor, çelik Japonez rezistent ndaj ndryshkjes dhe shumë i mprehtë. Ajo pret bukën me lehtësi dhe preçizion pa u mundur dhe sforcuar. Pjesë e seti të thikave Astoria. Gjatësia 20 cm.

Thike Buke Delimano Astoria

Çmimi: 3.690 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Thikë buke Astoria për prerje preçize të bukës. Prodhuar me material cilësor, çelik Japonez rezistent ndaj ndryshkjes dhe shumë i mprehtë. Ajo pret bukën me lehtësi dhe preçizion pa u mundur dhe sforcuar. Pjesë e seti të thikave Astoria. Gjatësia 20 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Delimano Astoria – dizenjuar për një jetesë moderne

Thikat e inoksit Japoneze Delimano Astoria të dizenjuara specifikisht për saktësi në copëtim dhe prerje. Material inox i cili është shumë i mprehtë dhe preçiz në prerje dhe rezistent ndaj ndryshkut.

Nuk ka më thërrime buke

Thika e bukës 20 cm e cila përdoret për prerjen e bukës është shumë e mprehtë dhe gjithashtu mund të përdoret edhe për bukën e butë. Falë cilësisë së materialit të inox-it kjo thikë do të qëndrojë për shumë vite në kuzhinën tuaj. Dorezë ergonomike për më shumë lehtësi në përdorim.

Dhe si për të gjithë aksesorë cilesorë të kuzhinës, rekomandohet të lahet me dorë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star