Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Ulje deri në 80%

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Aksesorë për Blender Delimano Utile Power

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Pregatisni në sekond lëngje të freskëta, smoothie dhe salca të shijshme me blenderin Delimano. Seti i aksesoreve përfshin 2 shishe me kapak, 2 thika dhe 1 gotë për të bluar.

Aksesorë për Blender Delimano Utile Power

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pregatisni në sekond lëngje të freskëta, smoothie dhe salca të shijshme me blenderin Delimano. Seti i aksesoreve përfshin 2 shishe me kapak, 2 thika dhe 1 gotë për të bluar.

Më shumë
Detajet e produktit

Ktheni blenderin tuaj në një paisje të fuqishme për të bluar ose pregatitur smoothie

Dëshironi të bëni lëngje të ndryshme, të coptoni dhe të bluani? Seti i aksesorëve me 7 pjesë do të ktheje blenderin tuaj në një paisje e cila mund të bëjë smoothie dhe mund të coptojë dhe bluaj!

1. Niseni ditën me një smoothie të shijshëm e të shëndetshëm

Rrëmbeni menjëhëre shishen e smoothit dhe pregatisni një smoothie të shijshëm, frape apo milkshake në vetëm pak sekonda! Me Blenderin e fuqishëm Delimano ju do të bëni lëngje të freskëta dhe të shendetshme me fruta ose perime.

Pas miksimit hiqni thikën dhe vendosni kapakun e shishes. Tani çdo gjë është gati.

2. Shishe e madhe e cila mund të merret me vete, lëngje të fresketa, smoothie ose proteina

Ju duhet më shumë se një porcion? Merrni shishen e madhe 900 ml dhe shijoni lëngje të freskëta, smoothie, milkshake, supë apo ndonje ushqim ose pije që ju doni ta merrni me vete.

900 ml është e madhe mjaftueshëm për smoothie për 2-3 persona ose për lëngje, apo ushqimin e fëmijës.

3. Grin & Bluan

Çdo kuzhinë e ka të domosdoshme një grirëse për të pregatitur ushqimet më thjeshtë dhe më shpejtë. Me aksesoret e Power Blender ju do të merrni një thikë e cila mund të grijë dhe bluaj të gjitha llojet e ushqimeve:

 • Fara

 • Lajthi

 • Kafe

 • Fruta të thata

 • Erëza

 • Drithëra

 • Sheqer

 • Qepë, hudhra

Informacione Shtesë

Si funskionon?

SE fuqishme, thika të cilat mund të ndërrohen

Ushqime dhe lëngje të shëndetshme për të filluar një ditë të re plotë energji.

Gota për të bluar me një kapacitet 240 ml me kapak është e përshtatshme për të gjitha llojet e ushqimet për të bluar, prerë dhe copëtuar.

Thika për bluarje është e përshtatshme edhe për shishen e smoothiet - kështu ju mund të bluani ose copëtoni më shumë ushqim. Përdorni gotën e vogël për ushqime të forta dhe shishen për ushqime të buta.

450 ml shishe për smoothie me kapak e cila ju ndihmon të pregatisni lëngjet tuaja të preferuara. Ajo mund të përdoret me thikën e cila është në paisjen bazë Power Blender.

900 ml shishe e cila mund të merret me vete është e përshtatshme për një ditë të gjatë, për të marrë me vete smoothie, një shishe të mbushur me proteina për në palester apo një tas me supë për në punë.

Kjo shishe ka thikën e saj.

Rekomandohet për:

 • Përdoruesit e Power Blender
 • Për çdo familje
 • Ideale për personat që pelqejnë smoothiet
 • Ideale për personat në dietë
 • Perfekte për personat që duan të ushqehen në mënyrë të shëndetshme
 • Për familjet me fëmije, persona në moshë dhe student
 • Për këdo që do të kursejë kohë dhe energji në kuzhinë
 • Për personat që nuk kanë shumë hapësirë në kuzhinë

Informacione Teknike:

Seti i aksesorëve Delimano Power Blender përfshin:

Shishe që mund ta merrni me vete

 • Shishe, material Tritan

 • Kapak për shishen

 • Thikë e cila i përshtatet kësaj shishe

Shishe Smoothie

 • Shishe Smoothie, të cilës i përshtaten thikat e blenderit

 • Kapak për shishen e smoothiet

Aksesore për bluarje

 • Gote për të bluar

 • Thikë për bluarje

Detaje Teknike:

 • Kapaciteti i gotës për bluarje: 250ml
 • Kapaciteti i shishes së smoothiet: 450 ml
 • Shishja që mund të merret me vete: 900 ml
 • Temperatura makisimale e ushqimeve që mund të vendosni në blender nuk duhet të jetë më shumë se 60°C
Të dhëna teknike
Materiali abs, çelik inoks, pp, të tjera
Pesha 1.1 kg

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

BRUNA

www.delimano.al

09/04/2017

I SHKELQYESHEM
PERGATIS USHQIME TE SHENDETSHME

Produktet 1