Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Zgarë për Air Fryer Pro Delimano

Photo
Video
-80%

Përdorni aksesorin delimano Air Fryer Pro Rack, një pajisje shtesë që do ta kthejë fritezën tuaj me ajër në një skarë. Përdoreni për të bërë hamburger, hot-hot të shijshëm ose perime të pjekura si pjatë e dytë. Me këtë aksesorë mund të skuqni me ajër në 2 shtresa dhe të bëni 2 pjata në të njëjtën kohë - zgjidhje praktike dhe kursim kohe për të gjithë përdoruesit e Air Fryer Pro.

Zgarë për Air Fryer Pro Delimano

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 258 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Përdorni aksesorin delimano Air Fryer Pro Rack, një pajisje shtesë që do ta kthejë fritezën tuaj me ajër në një skarë. Përdoreni për të bërë hamburger, hot-hot të shijshëm ose perime të pjekura si pjatë e dytë. Me këtë aksesorë mund të skuqni me ajër në 2 shtresa dhe të bëni 2 pjata në të njëjtën kohë - zgjidhje praktike dhe kursim kohe për të gjithë përdoruesit e Air Fryer Pro.

Më shumë
Detajet e produktit

Shndërroni fritezen tuaj me ajër në një skarë

Merrni më shumë ushqim nga Air Fryer Pro - perdoreni me 2 kate me ndihmën e Delimano Air Fryer Pro Rack, një skarë prej çelik inox që ju ndihmon të përgatisni ushqime të shijshme në skarë në një mënyrë më të shëndetshme. Thjesht vendosni skarën në fritezen me ajrë dhe gatuani biftek, burger, pulë, ushqime deti dhe gjithçka tjetër që normalisht mund të hidhni në skarë.

Asnjë yndyrë e padëshiruar, vetëm ushqim i shijshëm

Skara e ngritur lejon që vaji dhe yndyra të pikojnë larg ushqimit tuaj ndërsa gatuhet, dhe dizajni i tij ju lejon të imitoni pamjen dhe shijen e një Barbecue të plotë. Mos lejoni që moti i keq të trembë piknikun tuaj - përdorni këtë skare dhe burgerët tuaj do të marrin shije të mrekullueshme të pjekjes.

Pas gatimit, thjesht mund të vendosni raftin në pjatalarëse.

Detaje Teknike

  • Përshtatje perfekte për Air Fryer PRO - dia 17,9 x 7,1 cm
  • Lartësia 7,1 cm
  • Çelik inox me cilësi të lartë, pastrohet lehtë
  • I sigurt për tu larë ne lavastovilje

SHENIM: Ky aksesor përshtatet në të dy Air Fryer Pro (ID 110064969, 110064493), por nuk përshtatet me modelin e vjetër të Air Fryer (e zezë 110016408, e kuqe 110037883 & e bardhë 110051936). Por të dy aksesoret e modelit te vjeter - (ID 110038017, 110038019) mund të përdoren gjithashtu në Air Fryer PRO të ri.

Të dhëna teknike
Përmasat 18x7,2x7,2cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star