Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Multicooker & Air fryer, 2në 1 Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-40%
Teknologjia më e re, multicooker dhe fritezë me ajër – 2 pajisjet më të preferuara në kuzhinat Shqiptare. Tani mund të gatuani shëndetshëm dhe të kurseni kohë. Me një kapacitet prej 6 litra, ju do të gatuani për të gjithë familjen.
Multicooker & Air fryer, 2në 1 Delimano

Çmimi: 24,990 Lekë


Oferta: 14,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Teknologjia më e re, multicooker dhe fritezë me ajër – 2 pajisjet më të preferuara në kuzhinat Shqiptare. Tani mund të gatuani shëndetshëm dhe të kurseni kohë. Me një kapacitet prej 6 litra, ju do të gatuani për të gjithë familjen.
Më shumë
Detajet e produktit

Një pajisje e gjithëanshme

Nuk keni nevojë për një furrë të veçantë, tigan, tenxhere me presion, tenxhere me presion të ngadaltë - pajisja e re për skuqje me ajër të nxehtë dhe multicooker me presion i bën të gjitha. Kurseni hapësirë në kuzhinë dhe krijoni një shumëllojshmëri pjatash, të kripura dhe të ëmbël, me më pak kohë, më pak yndyrë dhe më shumë aromë dhe vlera ushqyese.

Me një kapacitet prej 6 litrash multicooker mund të përdoret për të prodhuar ushqim për një ose të gjithë familjen, të gjitha me prekjen e një butoni dhe me fuqi 1500 W.

Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

Një pajisje për të gjitha

Kompakte dhe elegante, multicooker zë pak hapësirë në kuzhinë ndërsa ofron një gamë të plotë të teknikave të gatimit për përdorim të përditshëm. Nuk ka nevojë të blini pajisje të ndara kur mund të përdorni multicooker për të bërë mëngjesin, oriz perfekt dhe perime me avull për drekë, patate të skuqura franceze për një vakt të ndërmjetëm, apo gatime të gatuara në mënyrë të avashte për darkë. Gjithashtu mund të përdoret edhe për pregatitjen e kosit!

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Mish i gatuar me presion të ulët për hamburger të shijshëm

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Supë kremoze me perime

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Pulë e pjekur ose peshk

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Perime me avull, peshk ose pulë

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Rizoto perfekte me fruta deti, kërpurdha ose perime

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Patate të skuqura dhe qepë me pak yndyrë

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Gulash – gjellë me mish dhe perime

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Mengjes perfekt

Deri në 70% më pak yndyrë

Pavarësisht nëse janë skuqura, mish pule me lëng, tani mund të merrni të njëjtën shije dhe cilësi të shkëlqyeshme të skuqjes pa përdorur shumë vaj. Skuqja e ushqimeve nepermjet ajirit te nxehte, është një mënyrë e shpejtë, e sigurt dhe e pastër për të përgatitur ushqimet tuaja të preferuara, me gjithë aromën dhe më pak kalori.

Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

Presion i lartë për rezultate më të shëndetshme, më të shpejta

Përdorni fuqinë e gatimit me presion të lartë për të gatuar ushqimin tuaj më shpejt dhe për të ruajtur të gjitha shijet dhe vlerat ushqyese. Ulni kohën e gatimit për goulash, gjellera te ndryshme, supa dhe salca, duke marrë të njëjtën shije dhe butësi të shkëlqyeshme në më pak se gjysmën e kohës.

Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

E lehtë në përdorim

Edhe pse është shumë e fuqishëm, air fryer dhe multikookeri me presion është shumë i lehtë për t’u përdorur. Një menu e thjeshtë, me butona dhe ekrani i madh LCD për kontroll të sigurt në çdo hap, duke siguruar gatime perfekte çdo herë. Me mbyllje sigurie, që nuk mund të digjeni nga avulli ose uji i nxehtë, ndërsa enët e brendshme nuk ngjisin dhe mund te lahen edhe ne lavastovilje.

Thjesht vendosni përbërësit, zgjidhni opsionin dhe mund të vazhdoni ditën tuaj. Një vakt i nxehtë do të jetë gati dhe duke pritur kur të jetë e nevojshme, dhe multicooker mund ta mbajë atë të ngrohtë deri në 12 orë.

Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

Gatimi nuk ka qënë kurrë më i thjeshtë

Tani mund t’i përgatisni ushqimet tuaja të preferuara më lehtë, pa stres dhe pa shumë rremujë në kuzhinë. Shporta dhe kapaku i brëndshëm kanë një shtresë jo ngjitëse që është shumë e lehtë për tu pastruar më pas. Të gjitha pjesët e brendshme janë gjithashtu të sigurta dhe mund të lahen edhe në lavastovilje dhe mbledhja e kondensimit do të sigurojë që tenxherja te jete e pastër.

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Nuk ngjit dhe lehtësi për tu pastruar

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Pjesët mund të lahen në lavastovilje

 • Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

  Pa rrëmuje, falë pjesës e cila mbledh ujin

Seti përfshin:

 1. Pajisjen bazë
 2. Tasin e brëndshëm
 3. Kapakun Air fryer
 4. Kapakun e presionit
 5. Koshin për skuqe me Air fryer
 6. Doreza për kapjen e tenxhereve
 7. Gotën matëse
 8. Gota për mbedhjen e ujit
1
2
3
4
5
6
7
8
Delimano Air Fryer & Pressure Multicooker

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jolaaa

www.topshop.al

Fantastike
Super e mir gatuan kollaj edhe pjesa e skuqjes eshte perfekte nje + me shum Faleminderit topshop per produktet süper jeni me te miret

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia