Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtrydhëse agrumesh Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Pregatisni lëngje të shijshme, të freskëta dhe të shëndetshme nga agrumet në vetëm pak sekonda me shtrydhësen e agrumeve. Falë filtrit për tulin dhe farat, ju do të keni një lëng të shijshëm në vetëm pak sekonda. Me një dizajn shumë praktik ju mund të servirni lëngje të freskëta menjëherë në tavolinë. Të gjitha pjesët jo elektrike mund të lahen në lavastovilje. Fuqia: 40 W. Volumi: 800ml.

Shtrydhëse agrumesh Delimano

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 890 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pregatisni lëngje të shijshme, të freskëta dhe të shëndetshme nga agrumet në vetëm pak sekonda me shtrydhësen e agrumeve. Falë filtrit për tulin dhe farat, ju do të keni një lëng të shijshëm në vetëm pak sekonda. Me një dizajn shumë praktik ju mund të servirni lëngje të freskëta menjëherë në tavolinë. Të gjitha pjesët jo elektrike mund të lahen në lavastovilje. Fuqia: 40 W. Volumi: 800ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni mëngjesin me lëngje të freskëta.

Zëvëndësoni kafen me lëng të freskët frutash - ose pasuroni mëngjesin tuaj me një gotë lëng i cili është i shëndetshëm. Me shtrydhësen e agrumeve ju do të pregatisni lëngje të freskëta dhe plotë vlera ushqyese shume shpejt dhe pa u mundur. Ju mund të pregatisni:

  • limonata të freskëta
  • lëng portokalli, limon apo qitro

Shije perfekte plotë vlera ushqyese dhe pa tul frutash.

Rrotullimi i motorrin të shtrydhëses nga të dyja anët do të sigurojë nxjerrjen e lëngut dhe ju do të merrni më shumë lëng nga çdo frut. Motorri i saj punon në gjëndje të qetë dhe pa zhurme duke siguruar gjithashtu që askush në shtëpinë tuaj të mos shqetësohet në mëngjes. Dhe më e mira nga të gjitha , ju do të shijoni leng të freskët agrumesh pa fara dhe tul frutash falë pjesës ndarëse e cila nuk lejon që tuli dhe farat të përzihen me lëngun.

Shërbejini miqve dhe të dashurve tuaj direkt në tavolinë.

Shtrydhësja e agrumeve me një kapacitet prej 0.8 litragyp i cili nuk pikon dhe dorezën e tij të madhe praktike ju lejon të shërbeni direkt në tavolinë lëngje të freskëta për të ftuarit tuaj. Shtrydhësja e agrumeve ka një shkallë matëse për të parë nëse ju keni pregatitur lëng mjaftueshëm ose jo.

Lahet në pjatalarëse.

Të gjitha pjesët e Shtrydhëses së agrumeve lahen në pjatalarëse, në përjashtim të bazës elektrike në bosht. Kapaku shtesë mbron shtrydhësen nga pluhuri gjatë kohës që nuk është në përdorim.

DELIMANO UTILE CITRUS EASY WASH PRO

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

  • familjet dhe individët të cilët pëlqejnë lëngjet e freskëta të agrumeve
  • ata të cilët janë duke kërkuar një paisje e cila të jetë e lehtë dhe e shpejtë për të pregatitur lëngje të freskëta
  • ata të cilët janë duke kërkuar një paisje efektive jo të zhurmshme
  • ata të cilët janë duke kërkuar një paisje e cila të jetë e lehtë për tu pastruar, e thjeshtë në përdorim dhe ideale për pregatitjen e lëngjeve të agrumeve.
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Fuqia: 40W
Përmasat 0,8L

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star