Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan për krepa 101 Delimano

Photo
Video
-50%

Tigan për krepa me nje dizajn special, ju mund të pregatisni krepa në 101 mënyra: krepa amerikan, krepa francez, të vegjël ose të mëdhenj sipas dëshirës. Me 3 shtresa të cilat nuk lejojnë ngjitjen ju mund të hidhni krepin nga tigani direkt në pjatë, dhe materiali i tij rezistent ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjeve do të bëjnë këtë tiganin perfekt për çdo kuzhinë. Lehtësi në larje. Madhësia 25cm.

Tigan për krepa 101 Delimano

Çmimi: 2.390 Lekë


Oferta: 1.190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tigan për krepa me nje dizajn special, ju mund të pregatisni krepa në 101 mënyra: krepa amerikan, krepa francez, të vegjël ose të mëdhenj sipas dëshirës. Me 3 shtresa të cilat nuk lejojnë ngjitjen ju mund të hidhni krepin nga tigani direkt në pjatë, dhe materiali i tij rezistent ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjeve do të bëjnë këtë tiganin perfekt për çdo kuzhinë. Lehtësi në larje. Madhësia 25cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Diametri i tigani është 25 cm - ideal për të pregatitur krepat më të mirë! Sapo të jetë ngrohur tigani, hidhni brumin, prisni pak minuta, rrotullojeni në ajër - është kaq e thjeshtë. Asgjë nuk ngjit në tigan, kjo është një ndër gjërat më të rëndësishme në pregatitjen e krepave!

STRATO MAX, shtresa e sipërme e tiganit Delimano 101 pancake është e përbërë nga 3 shtresa të ndara me një teknologji të avancuar, të cilat e bëjnë këtë tigan rezistent ndaj gërryerjes, gërvishtjes dhe ngjitjes.

Tigani është i disponueshëm në 3 ngjyra të ndryshme.

Avantazhet e STRATOMAX

 • Materiale cilësore që sigurojnë jetëgjatësi
 • Rezistente ndaj gërryerjes
 • Fortësi e përmirësuar në sipëraqen e tij
 • Shumë e lehtë në pastrim

Veshja e jashtme NEXTECH

Nextech është një teknologji e cila përmirëson funksionin dhe performancën e sipërfaqes së jashtme.

Avantazhet e NEXTECH

 • Rezistent ndaj temperaturave të larta
 • E përshtatshme për çdo sobë (jo për induksioni)
 • Lehtësi në pastrim
 • Anti oksidues
 • Sipërfaqe unike " e zhveshur" - bazë alumini

Të gjitha këto e bëjnë tiganin e krepave Delimano ideal për këdo, çdo kuzhinë dhe gjithashtu shumë e rëndësishme - për çdo xhep!

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, qeramik
Materiali i brendshëm veshje e cila nuk ngjit
Rezistenca e temperaturës 250°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star