Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çorape Qetësuese Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-92%

Lehtësoni dhimbjet e këmbëve me Soothing Sox, çorape të rehatshme dhe të buta me jastëk xheli, ju mund të ngrohni ose ftoheni për të shijuar terapinë qetësuese. E përkryer pas një dite të gjatë, për qarkullimin e dobët të gjakut ose pas stërvitjes.

Çorape Qetësuese Top Shop

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 200 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Lehtësoni dhimbjet e këmbëve me Soothing Sox, çorape të rehatshme dhe të buta me jastëk xheli, ju mund të ngrohni ose ftoheni për të shijuar terapinë qetësuese. E përkryer pas një dite të gjatë, për qarkullimin e dobët të gjakut ose pas stërvitjes.

Më shumë
Detajet e produktit

Lehtësoni dhimbjen e këmbëve

A vuani nga qarkullimi i dobët i gjakut? A keni shpesh këmbë të ënjtura? Keni veshur taka të larta, ose po punoni në këmbë pjesën më të madhe të ditës dhe vuani nga dhimbje torturuese në mbrëmje?

Njihuni me Soothing Sox, çorape 2në1 që ju ofrojnë terapi të nxehtë ose të ftohtë për këmbët tuaja që dhembin. Çorapet përfshijnë 2 shtresa xheli që futen në pjesën e poshtme. Kur keni nevojë për lehtësim të dhimbjeve, thjesht ngrohni ose ftohni, vendosini në çorape dhe shijoni nxehtësi qetësuese ose të ftohtë që do të lehtësojë shqetësimin tuaj.

Soothing Sox

Lehtësim i menjëhershëm falë shtresave të xhelit

Siguron lehtësim të menjëhershëm pa pasur nevojë të mbështillni shtresat e xhelit me një peshqir ose leckë, mënyrë kjo e cila nuk është shumë praktike! Çorapet qetësuese janë bërë posaçërisht për tju ofruar më shumë rehati.

Kur kërkoni terapi të nxehtë/të ftohtë, thjesht futni shtresat me xhel në rripat e çorapeve dhe vishni çorapet. Do të ndiheni të lehtësuar menjëherë.

Soothing Sox

Me rripa të rregullueshëm, në mënyrë që shtresat të qëndrojnë më mirë në këmbë

Soothing Sox ka një dizajn praktik: falë rripave të tij të rregullueshëm, çorapja nuk lëviz dhe ju mund të lëvizni nga një vend në tjetrin me një liri absolute. Ju mund të ecni nëpër shtëpi ose të shtriheni për të pushuar - siç dëshironi.

Ato janë aq komode saqë mund t’i mani veshur edhe gjatë natës.

Soothing Sox
Soothing Sox

Mund ti ngrohni ato në mikrovalë

Shtresat e xhelit mund të ngrohen në mikrovalë. Pasi ngrohen mund ti vendosni në brëndësi të çorapeve, ato ofrojnë nxehtësi të drejtpërdrejtë dhe ndihmojnë në përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe lehtësimin e shqetësimit të këmbëve. Shtresat e nxehta do të ofrojnë një ndjenjë maksimale të relaksimit.

Soothing Sox

Vendosni në frigorifer ose akull për ti ftohur

Nëse vendosni shtresat e xhelit në frigorifer, Soothing Sox do të ndihmojë në uljen e ënjtjes në këmbë. Përdorni ato pas një stërvitjeje ose qëndrimi në këmbë gjatë gjithë ditës. Kontakti i drejtpërdrejtë me të ftohtin do të zvogëlojë rrjedhjen e gjakut në zonë dhe do të kufizojë ënjtjen.

E përsosur pas një dite të gjatë në punë ose pas stërvitjes

Krijuar që të përshtaten si çorape të rregullta në mënyrë që pëlhura të mbulojë të gjithë këmbën dhe sipër kyçit të këmbës. Ka 2 xhepa në çorape, një në fund dhe një prapa kyçit të këmbës. Një madhësi i përshtatet të gjithëve.

Ngohtë ose ftohtë këto çorape janë përfundimisht zgjidhja ideale për lehtësimin e dhimbjeve të këmbëve. Thuaj lamtumirë këmbëve të lënduara dhe merr tani çorapet qetësuese!

Soothing Sox

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia