Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë shpine për fëmijë me Hipopotam Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Çanta për fëmijë prodhuar me materiale rezistente dhe shumë cilësore. Fëmijët do ta adhurojnë këtë produkt, ndërsa të rriturit do pëlqejnë mundësitë që të ofron kjo çantë për të organizuar gjërat.

 • Me rripa të rregullueshëm për rehati në shpinë dhe shpatullat e fëmijëve.
 • Xhep për mbajtjen e shisheve.
 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasat: 34x29x9cm
Çantë shpine për fëmijë me Hipopotam Top Shop

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 598 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Çanta për fëmijë prodhuar me materiale rezistente dhe shumë cilësore. Fëmijët do ta adhurojnë këtë produkt, ndërsa të rriturit do pëlqejnë mundësitë që të ofron kjo çantë për të organizuar gjërat.

 • Me rripa të rregullueshëm për rehati në shpinë dhe shpatullat e fëmijëve.
 • Xhep për mbajtjen e shisheve.
 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasat: 34x29x9cm
Më shumë
Detajet e produktit

Çanta për fëmijë prodhuar me materiale rezistente dhe shumë cilësore. Fëmijët do ta adhurojnë këtë produkt, ndërsa të rriturit do pëlqejnë mundësitë që të ofron kjo çantë për të organizuar gjërat. Çanta e shpinës ka hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e sendeve. Çanta e shpinës vjen e fryrë, me rripa të rregullueshëm për rehati në shpinë dhe shpatullat e fëmijëve.

Me stilin e saj të gjallë, është e përsosur për fëmijët! Çanta e shpinës ka një ndarje të gjërë dhe një xhep prej rrjete ideal për mbajtjen e shisheve.

 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasat: 33,5 x 28,5 x 9 cm
 • Volumi: 8 L

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star