Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Çantë shpine për fëmijë me bretkosë Seaberg

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Çanta për fëmijë është bërë nga material rezistent. Fëmijët do ta adhurojnë bretkosën në këtë produkt, ndërsa të rriturit do pëlqejnë mundësitë që të ofron kjo çantë për të organizuar gjërat.

 • Me rripa të rregullueshëm për rehati në shpinë dhe shpatullat e fëmijëve.
 • Xhep për mbajtjen e shisheve.
 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasat: 34x29x9cm
Çantë shpine për fëmijë me bretkosë Seaberg

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 598 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Çanta për fëmijë është bërë nga material rezistent. Fëmijët do ta adhurojnë bretkosën në këtë produkt, ndërsa të rriturit do pëlqejnë mundësitë që të ofron kjo çantë për të organizuar gjërat.

 • Me rripa të rregullueshëm për rehati në shpinë dhe shpatullat e fëmijëve.
 • Xhep për mbajtjen e shisheve.
 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasat: 34x29x9cm
Më shumë
Detajet e produktit

Çanta për fëmijë është bërë nga material i qëndrueshëm dhe afatgjatë. Fëmijët do ta adhurojnë bretkosën në këtë produkt, ndërsa të rriturit do pëlqejnë mundësitë që të ofron kjo çantë për të organizuar gjërat. Çanta e shpinës ka hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e sendeve. Çanta e shpinës vjen e fryrë, me rripa të rregullueshëm për rehati në shpinë dhe shpatullat e fëmijëve.

Me stilin e saj të gjallë, është e përsosur për fëmijët në lëvizje! Çanta e shpinës ka një ndarje të gjërë dhe një xhep prej rrjete ideal për mbajtjen e shisheve.

Përbërja e materialit: 100% poliestër

Përmasat: 33,5 x 28,5 x 9 cm

Volumi: 8 L

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Material i qëndrueshëm dhe afatgjatë
 • Mundësi organizimi.
 • Me rripa të rregullueshëm për rehati në shpinë dhe shpatullat e fëmijëve.
 • Xhep për mbajtjen e shisheve.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star