Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë pazari 2në1 me 6 rrota Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Thuajini lamtumirë dhimbjeve të shpinës si pasojë e çantave të rënda kur ngjisni dhe zbrisni shkallët. Top Shop Stair'n Go 2në1 çantë voluminoze për pazar dhe karrocë transporti në një produkt të vetëm. Me 6 rrota, e cila mund të përdoret edhe kur hipni ose zbrisni shkallët dhe perfekte për çdo terren.

 • E lehtë, e palosshme dhe rezistente
 • E lehtë për tu përdorur
 • 6 rrota, e përshtatshme për çdo terren
 • Përdoret edhe nepër shkallë
Çantë pazari 2në1 me 6 rrota Top Shop

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Thuajini lamtumirë dhimbjeve të shpinës si pasojë e çantave të rënda kur ngjisni dhe zbrisni shkallët. Top Shop Stair'n Go 2në1 çantë voluminoze për pazar dhe karrocë transporti në një produkt të vetëm. Me 6 rrota, e cila mund të përdoret edhe kur hipni ose zbrisni shkallët dhe perfekte për çdo terren.

 • E lehtë, e palosshme dhe rezistente
 • E lehtë për tu përdorur
 • 6 rrota, e përshtatshme për çdo terren
 • Përdoret edhe nepër shkallë
Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhja ideale për të mbajtur peshat e rënda kur ngjisni apo zbrisni shkallët

Çanta e pazarit Top Shop Stair’n Go është perfekte për të mbajtuar peshat kur ngjisni apo zbrisni shkallët. Çante me 6 rrota e cila përdoret për të mbajtur dhe transportuar pazaret dhe jo vetëm, rrota të cilat rrotullohen kur e tërhiqni. Thuajini lamtumirë peshave të rënda dhe dhimbjeve të shpinës apo shpatullave me çantën e pazarit.

6 rrota, stabilitet dhe perfekte për çdo terren

Sistemi i saj me 6 rrota dhe materiali rezisten e bejnë perfekte për çdo lloj terreni. 4 rrota të cilat janë gjithëmonë në kontakt me tokën e bëjnë këtë çantë super rezistente.

 • Rrugë me gur

 • Asfalt

 • Bar

 • Rrugë të pashtruara

E madhe, praktike dhe e palosshme

Zëvëndësoni të gjitha çantat e pazarit me çantën Top Shop Stair’n Go. Është e madhe mjaftueshëm për të marrë me vete çdo gjë që ju duhet vetëm me një rrugë. Kështu ju do të kurseni kohë dhe energji. Gjithashtu është shumë e thjeshtë për tu përdorur. Thjesht hapeni, tërhiqeni dhe jeni gati. Tani keni vetëm 1 çantë kur ju duhet të shkoni për pazar, për në depo, për në lavanderi apo në makinë kur jeni duke udhëtuar. Ajo nuk zë shumë hapësirë, pasi mund të paloset dhe është vetëm 64cm e lartë.

2në1 çantë pazari dhe karrocë transporti

Me Top Shop Stair’n Go Cart ju do të merrni 2 produkte në çmimin e 1– një çante pazari dhe një karrocë transporti. Ju mund të përdorni për të transportuar produkte të ndryshme. Duke i vendosur çantën ajo lehtësisht kthehet në një çantë pazari me 6 rrota, ideale për të transportuar pazaret nga makina në shtëpi, perfekte dhe e përdorshme edhe nëpër shkallë. Çanta gjithashtu ka një xhep praktik për të mbajtur edhe gjëra të vogla.

Kornize metalike e lehtë perfekte për të transportuar:

 • Kuti

 • Vegla sportive

 • Valixhe

 • Shishe

 • Veglat e kopshtit

 • Materialet të ndryshme

 • Koshin e rrobave

 • Kova

Përdoret kudo kur ju duhet ndihmë për të mbajtur peshat e rënda

Top Shop Stair’n Go një zgjidhje ideale për këdo që ka nevojë për ndihmë për të transportuar pesha të rënda kur ngjisni apo zbrisni shkallët:

 • Personat në moshë
 • Shtëpiaket
 • Personat me aftësi të veçanta
 • Gratë shtatzëna
 • Apo kushdo që ka probleme me shpinën
Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

 • Përmasa e produktit:  46 x 102 x 42 cm
 • Permas e produktit e palosur: 46 x 64 x 34 cm
 • Permasa e cantes:  33 x 53 x 20 cm
 • Diametri i rrotave: 15 cm
 • Pesha maksimale: 20 kg
Të dhëna teknike
Add Info Maximum load: 20 kg
Përmasat W 46 cm, H 102 cm, D 42 cm

Vlerësimet e klientëve 3 Vlerësime

4,35

3 Vlerësime

Produktet 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

marie

www.topshop.cz

pro duchodkyne dobre
za me super. jako duchodkyne jsem musela nosit dodruheho patra tezke tasky ted je to jedoduche

Veronika

www.topshop.cz

Úžasný produkt! Doporučuju
naprostá spokojenost!!! Nejlepší produkt, který jsem kdy koupila. Ulehčilo mi to práci s taháním těžkých tašek. Moc děkuji topshopu, určitě objednám znovu!

Rumburak

www.topshop.cz

Do schodů perfektní.
Do schodů je to perfektní, zatím velká spokojenost.

Produktet 3