Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë Laura Amatti

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%
Çanta Laura Amatti Glamour Tote është perfekte për çdo femër. Çanta ka një pllakë metalike në ngjyrë floriri me logon Laura Amatti. E disponueshme në ngjyrë të kuqe, bezhë ose të zezë.
Çantë Laura Amatti

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 790 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Çanta Laura Amatti Glamour Tote është perfekte për çdo femër. Çanta ka një pllakë metalike në ngjyrë floriri me logon Laura Amatti. E disponueshme në ngjyrë të kuqe, bezhë ose të zezë.
Më shumë
Detajet e produktit

Çanta Laura Amatti Glamour Tote është perfekte për çdo femër.

Çanta ka një pllakë metalike në ngjyrë floriri me logon Laura Amatti. E cila rreth e qark saj është e qepur për ti dhënë vëmëndjen e duhur logos.

Rripat janë mjaft të gjatë për të mbajtur çantën në dorë ose mbi sup. Çanta mund të mbyllet me magnet të fortë. Ka një xhep të futur brenda që është perfekt për telefononin ose çelësa, kështu që nuk do ta kërkoni më.

E disponueshme në ngjyrë të kuqe, bezhë ose të zezë.

Informacione mbi produktin:

  • Materiali: 96% Poliuretane; 2% Metal; 2% Poliester
  • Përmasa e çantës: 42 x 30 x 11 cm
  • Gjatësia e rripave: 63 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia