Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Çadër xhepi Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Ju prezantojmë çadrën e parë me një dizajn unik. Kjo çadër unike, pjesën e cila është e lagur e mbeshtjell nga brenda dhe pjesën e thatë e lë jashtë, kështu dyshemeja, makina apo dollapi juaj do të qëndrojë i thatë. Thjeshtë shtypni butonin dhe automatikisht ajo do të hapet dhe mbyllet. E fortë dhe cilësore për të përballuar shijun e rrëmbyeshëm, erën dhe borën.

Çadër xhepi Top Shop
2,690 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ju prezantojmë çadrën e parë me një dizajn unik. Kjo çadër unike, pjesën e cila është e lagur e mbeshtjell nga brenda dhe pjesën e thatë e lë jashtë, kështu dyshemeja, makina apo dollapi juaj do të qëndrojë i thatë. Thjeshtë shtypni butonin dhe automatikisht ajo do të hapet dhe mbyllet. E fortë dhe cilësore për të përballuar shijun e rrëmbyeshëm, erën dhe borën.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhja ideale për ditët me shi, hapet me një prekje

Jeni të mëzitur me çadrat të cilat fusin uji brënda? Në përgjithësi çadrat mbajnë ujin e shiut dhe krijojnë një situatë jo të këndshme në shtëpi, makinë apo ju lagin rrobat.

Zbuloni çandren më të re. Është fantastike, me buton për hapje dhe mbyllje, zgjidhja ideale për ditët me shi!

Sekreti: Mbylje automatike dhe uji nuk do të pikoj

Kur ju e mbyllni çadrën, pjesa e lagur e saj do të paloset nga brenda dhe pjesa e thatë do të jetë nga jashtë. Ajo mban ujin në një pjesë në formë koni që krijohet në brëndesi, dhe ju mund ta zbrazni në lavaman - kështu rrobat tuaja, dyshemeja apo makina do të jenë gjithëmonë të thata.

Hapje & mbyllje me 1 prekje

Çadra hapet dhe mbyllet automatikisht - thjeshtë vetëm me një buton. Çadra mund të hapet thjeshtë vetëm me një dorë, pra perfekte nëse jeni të ngarkuar apo nëse jeni duke mbajtur fëmijën në krah.

Përballon çdo lloj moti

Ndërkohë që çadrat e thjeshta përthyhen dhe i merr edhe një erë e lehtë, kjo çadër është ndërtuar për të përballuar çdo lloj moti. Madje mund të përballoj edhe erëra shumë të forta.

4 karakteristikat kryesore të çadrës

 • Krijon një kon kundra ujit për të mbrojtur dyshemenë

 • Pjesa e brëndshme e makinës ku do ta vendosni çadren do të qëndrojë e paster dhe e thatë

 • E vogël, mund të futet në çantë

 • Hapje dhe mbyllje me një buton

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Hapje & mbyllje automatike
 • Strukture rezistente Alumini
 • Diametri i cadrës e hapur: 105 cm
 • Madhesi xhepi (cadra e mbledhur gjatesia: 30 cm)
 • Me dorezë për tu varur
 • E disponueshme në ngjyrë të zezë ose blu
Të dhëna teknike
Pesha 0.37kgs
Përmasat 6.5 x 6.5 x 32cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia