Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çadër Shiu Seaberg Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-61%

Çadër shiu Seaberg krijuar për t'ju mbrojtur nga rreshjet e shiut gjatë ditëve të dimrit. Ju mbron nga shiu dhe reshjet e deborës. Praktike dhe shumë e këndshme në pamje. Gjithashtu ështe unike pasi ndryshon ngjyrën në kontakt me ujin.

Çadër Shiu Seaberg Top Shop

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 390 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Çadër shiu Seaberg krijuar për t'ju mbrojtur nga rreshjet e shiut gjatë ditëve të dimrit. Ju mbron nga shiu dhe reshjet e deborës. Praktike dhe shumë e këndshme në pamje. Gjithashtu ështe unike pasi ndryshon ngjyrën në kontakt me ujin.

Më shumë
Detajet e produktit

Çadër shiu Seaberg krijuar për t'ju mbrojtur nga rreshjet e shiut gjatë ditëve të dimrit. Ju mbron nga shiu dhe reshjet e deborës. Praktike dhe shumë e këndshme në pamje.

Materiale shumë cilësore dhe rezistente - rezistente ndaj lagështisë dhe strukturë të fortë për të qënë sa më e qëndrueshme. Ka një stil unik shumëngjyrësh, dizenjuar nga Katja Perkolič. Gjithashtu është unike sepse ndryshon ngjyrën në kontakt me ujin.

Avantazhet:

  • Strukture e fortë shumë rezistente
  • Kundra erës
  • Material POE rezistent ndaj lagështisë
  • Hapje dhe mbyllje manuale
  • Ndryshon ngjyrën në kontakt me ujin
  • Dizenjuar nga Katja Perkolič

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star