Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pastroni fytyrën me Top Shop Wonder sonic

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-79%

Wonder Sonic një aparaturë për pastrimin e lëkurës e cila punon me ultratinguj dhe me ujë. Metoda revolucionare për pastrimin e poreve në thellësi e cila është 100% padhimbje dhe 100% pa substanca kimike!  Rezulatati: lëkurë e butë, rezatuese me pore të zvogëluara dhe një pamje rinore.

 • pa dhimbje
 • nuk lë shenja
 • depërton deri në thellësi të poreve
 • punon vetëm me ujë, pa kimikate.

 

Pastroni fytyrën me Top Shop Wonder sonic

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Wonder Sonic një aparaturë për pastrimin e lëkurës e cila punon me ultratinguj dhe me ujë. Metoda revolucionare për pastrimin e poreve në thellësi e cila është 100% padhimbje dhe 100% pa substanca kimike!  Rezulatati: lëkurë e butë, rezatuese me pore të zvogëluara dhe një pamje rinore.

 • pa dhimbje
 • nuk lë shenja
 • depërton deri në thellësi të poreve
 • punon vetëm me ujë, pa kimikate.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Hiqni pikat e zeza dhe pastroni poret me teknologjinë me ultratinguj!

Lëkura juaj është e mbushur me puçra të bardha dhe të zeza të cilat është e pamundur ti pastroni në shtëpi? Keni aplikuar ilaçe, kremra, maska, furça dhe lloje të ndryshme trajtimesh por ka qënë e pamundur? Ne kemi një zgjidhje për ju!

Ju prezantojmë mënyrën revolucionare për pastrimin e thellë të poreve që përdor një metodë unike për heqjen dhe pastrimin e puçrave të zeza.

Metoda e pastrimit me ultratinguj:

 • pa dhimbje
 • nuk lë shenja
 • depërton deri në thellësi të poreve
 • punon vetëm me ujë, pa kimikate.

Më parë vetëm në sallone bukurie - tani edhe në shtëpi

Deri më tani, metodat për pastrimin e fytyrës me ultrasonik kanë qënë të disponueshme vetëm në qëndra estetike pasi janë paisje shumë të mëdha dhe shumë të shtrenjta.

Me Wonder Sonic, ekspertet kanë bërë një punë të jashtëzakonshme duke krijuar një paisje të vogël për përdorim në shtëpi e cila është e fuqishme dhe efektive:

Një zgjidhje e shkëlqyer për meshkujt me lëkurë të yndyrshme.

Ideale për pastrimin e fytyrës, veçanërisht në zonën T.

 • 100% e sigurtë për lëkurën
 • 100% pa kimikate dhe nuk e dëmton lëkurën
 • punon vetëm me ultratinguj dhe ujë
 • lehtëisht heq papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe qelizat e vdekura të lëkurës të cilat bllokojnë poret
 • nuk e irriton lëkurën
 • zbut lëkurën
 • forcon lëkurën dhe i jep një pamje të rinuar
 • rekomandohet për femra dhe meshkuj!

Vetëm 3 hapa për një fytyrë të pastër për tu patur zili

 • Hapi 1:

  Sperkasni ujin në fytyrë.

  Wonder Sonic do të kthejë menjëherë ujin në pikëza të vogla të cilat do të pastrojnë fytyrën. Uji qëndron i ftohtë gjatë gjithë proçesit të pastrimit!

 • Hapi 2:

  Ndizni paisjen dhe zgjidhni funksionin për pastrimin e fytyrës dhe lehtësisht aplikoni me paisjen në lëkurë.

  Vendosni paisjen në lëkurë dhe lehtësisht lëvizeni në fytyre. Wonder Sonic do të depërtojë thellësisht në pore, duke nxjerrë pikat e bardha dhe të zeza dhe duke hequr papastërtitë në brëndësi të poreve.

 • Hapi 3:

  Zgjidhni funksionin për tonifikimin e lëkurës dhe aplikojeni në lëkurë.

  Funksioni i tonifikimit përdor ultratinguj të cilët depërtojnë thellë në muskujt e indeve dhe reduktojnë rrudhat, duke bërë që fytyra juaj të jetë e freskët dhe me një pamje rinore.

Studime klinike të pavarura konfirmojnë:

Wonder Sonic zvog•lon poret, lëkura është e butë dhe me më pak bakterie. Fytyra është më pak e yndyrshme, e butë dhe e tërhequr, rrudhat janë më pak të dukshme.

Më shumë se 95% e pjesëmarrësve konfirmojnë se, ata shikojnë rezulatate pozitive në lëkure.

Rezultati 1: Vizualisht më e bukur, më e pastër, dhe lëkurë më e butë!

Menjëherë pas pastrimit, ju do të vëreni se fytyra juaj do të jetë më e freskët dhe më e butë. Poret do të jenë të pastra dhe do të mbyllen më lehtë.

Lëkura juaj do të duket sikur sapo keni dal nga qëndra e estetikës - por pa përjetuar gjilpërat e dhimbshme.

 

Rezultati 2: Lëkurë më e tendosur dhe rrudha jo shumë të dukshme

Ultratingujt depërtojnë në thellësi të muskujve të fytyrës duke terhequr dhe forcuar lëkurën.

Rezulatati është një pamje e rinuar, rrudhat janë më pak të dukshme.

Rrudhat janë më pak të dukshme.

Preçize, pastron edhe zonat më të vështira

Wonder Sonic është shumë preçize dhe përdoret edhe në zonat në të cilat paisjet e tjera mund ta kenë të vështirë për tu aplikuar. Pastrimi manual i këtyre zonave të vështira dhe të dhimbshme, me ultratinguj siguron lehtësisht heqjen e papastërtive të cilat janë thellë në pore.

 • Rreth buzëve

 • Në pjesën anësore të hundës

 • Në majën e hundës

 • In sections around the eyes

Sekreti: Ultratingujt hapin poret

Ultratingujt nuk përdoren vetëm nga doktorrët – por ato përdoren edhe për shërbime kozmetike.

Wonder Sonic lëshon valë të fuqishme të cilat punojnë në kombinim me ujin për të penetruar thellë në lëkurë dhe për të larguar yndyrën e bllokuar në pore, duke eleminuar qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë të cilat krijojnë puçrat e bardha dhe të zeza.

Uji bën të mundur pastrimin e poreve dhe largimin e papastërtisë nga fytyra.

Wonder Sonic ka 30,000 pulsime/minutë, që është ideal për zhbllokimin e papastërtive të akumuluara thellë në pore ditë pas dite.

Në paisje ju mund të shikoni papastërtitë që ndodhen në thellësi të poreve.

30,000pulsime/minutë.

 • Pore të bllokuara të mbushura me papastërti.

 • Paisja zhbllokon poret.

 • Uji pastron poret nga papastërtitë.

 • Poret jane te pastra.

Praktike dhe efiçente – në çmimin e një trajtimi në një sallon bukurie!

 • 2 funksione: pastrim dhe tonifikim lëkure
 • kompakte, e fuqishme, portative 
 • dizajn ergonomik
 • bateri e karikueshme me USB
 • lehtësi për tu pastruar, pastrohet me alkol.

Informacione Teknike:

 • karikohet me USB
 • një cikël pastrimi zgjat 5 minuta, 1 karikim bën 5 cikle pastrimi
 • një cikël tonifikimi zgjat 5 minuta, 1 karikim bën 30 cikle
 • koha për karikimin e batërisë: 120 minuta
 • dizajn ergonomik
 • kompkate dhe e lehtë

Paketimi përfshin:

 • Paisjen Wonder Sonic
 • Kabulli USB
 • Shishja e ujit
 • instruksione përdorimi

2 funksione:

 1. pastrim
 2. tonifikim lëkure

Pyetjet më të shpeshta:

A mund të përdoret mbi sy?

Paisja mund të përdoret rreth zonës së syve, por beni kujdes dhe mbani një distancë nga sytë.

A pastron make up-in? Po make up-in kundra ujit?

Nga personat e marrë në pyetje, disa nga femrat që kanë bërë testin tregojnë që ajo mund të heq make up-in e thjeshtë por jo make up-in kundra ujit. Ne ju sygjerojmë që përpara përdorimit të hiqni make up-in dhe më pas të aplikoni Wonder Sonic në lëkurë.

Sa kohë i duhet për tu karikuar?

Mund të duhet 120 minuta.

Sa kohë zgjat një karikim?

Pastrimi: 5 minuta pastrim pa nderprerje, për 5 pastrime

Vlerësimet e klientëve 5 Vlerësime

5

5 Vlerësime

Produktet 5

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Miranda

www.delimano.al

Pastrim fytyre
Une e kam marre dhe po bej 9 muaj jam shum e kenaqur super cilesore si produkt dhe jam shum e lehtesuar nga shpenzimet qe beja per pastrim late tonik tani kam ren rehat vet uje dhe fytyra pasqyr dlm top shop per produkte kam te mira....ua rekomadoj te gjitha zonjave ta blejne eshte super do te ngeleni te habitur si vetem uje dhe fytyra pasqyr .....

Ilda

www.delimano.al

wonder sonic
Doja te dija sa here ne jave apo muaj perdoet ky aparat

Jola

www.delimano.al

me habiti ky pastrues sa mire i hiqte pikat e zeza, kam fixuar gjith familjen duke e perdorur dhe ata shume te kenaqur
me habiti ky pastrues sa mire i hiqte pikat e zeza, kam fixuar gjith familjen duke e perdorur dhe ata shume te kenaqur

RINA

www.delimano.al

SUPER
SHUME E KENAQUR , REZULTAT QE DITEN E PARE TE PERDORIMIT :)

ARJANA

www.delimano.al

fantastik
Mezi e kam pritur si produkt qe te vinte ne shqiperi, kam dy dite qe e perdor dhe fytyra ime duket me e bute dhe e bardhe se me pare

Produktet 5