Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Masazhues Body Buddy Wellneo

Photo
Video

Zbuloni Wellneo® Body Buddy për një eksperiencë relaksuese. Ky masazhues shiatsu me pamje elegante dhe për të gjitha qëllimet ofron masazh 3D në zona të ndryshme të trupit. Rripi i tij praktik i këmbës stabilizon këmbët gjatë masazhit dhe mund të hiqet lehtësisht për një masazh të plotë të trupit. Përdorni brezin shtesë elastik Velcro për të ngjitur jastëkun në një karrige ose kolltuk dhe lëreni stresin të largohet!

Masazhues Body Buddy Wellneo
10,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Zbuloni Wellneo® Body Buddy për një eksperiencë relaksuese. Ky masazhues shiatsu me pamje elegante dhe për të gjitha qëllimet ofron masazh 3D në zona të ndryshme të trupit. Rripi i tij praktik i këmbës stabilizon këmbët gjatë masazhit dhe mund të hiqet lehtësisht për një masazh të plotë të trupit. Përdorni brezin shtesë elastik Velcro për të ngjitur jastëkun në një karrige ose kolltuk dhe lëreni stresin të largohet!

Më shumë
Detajet e produktit

Relaksim maksimal pas një dite të ngarkuar

Qëndrimi ulur në një karrige zyre gjatë gjithë ditës ushtron presion të madh në shpinë dhe bel, duke shkaktuar lodhje dhe tension nervor. Nuk keni kohë për të bërë masazh në një qëndër masazhi? Wellneo® Body Buddy me pamje elegante është një jastëk masazhi i gjithanshëm që do të lehtësojë ngurtësimin e muskujve. Lërini 2 kokat e tij masazhuese dhe 16 nyjet e masazhit të synojnë çdo zonë problematike me një lëvizje profesionale shiatsu kneading.

Wellneo® Body Buddy

Ja çfarë e bën Wellneo® Body Buddy një produkt të shkëlqyer:

 • Relakson muskujt e lodhur dhe të tensionuar në një mënyrë shumë të përshtatshme
 • I përshtatshëm për relaksim të përditshëm të trupit dhe lehtësim të stresit
 • Ngrohja për masazh përfundimtar
 • Shndërrohet lehtësisht nga masazhuesi i këmbëve në një jastëk masazhi universal
 • Masazhi shiatsu me përzierje të thellë qetëson muskujt e ngurtësuar dhe i forcon ata
 • Zgjidhje perfekte për këdo që përjeton tension nervor dhe lodhje
 • Rrip velcro për fiksim në karrige dhe rrip këmbësh për stabilizimin e këmbëve
Wellneo® Body Buddy
 • Wellneo® Body Buddy

  Masazh Shiatsu

 • Wellneo® Body Buddy

  Terapi me ngrohje

 • Wellneo® Body Buddy

  2 në 1

 • Wellneo® Body Buddy

  Relaksim & qetëson stresin

 • Wellneo® Body Buddy

  Zyrë & Shtëpi

2-në-1 për prakticitet maksimal

Rripi elegant i këmbëve i Wellneo® Body Buddy stabilizon këmbët gjatë masazhit. Duke hequr mbulesën e rripit të këmbës, masazhuesi mund të aplikohet në shpinë, shpatulla, kofshë dhe vithe. Për më shumë prakticitet, përdorni një brez shtesë elastik Velcro për të ngjitur jastëkun në një karrige ose një kolltuk. Mund të përdoret lehtësisht edhe në hapësirat më të vogla, sa herë që ju nevojitet një moment për t'u çlodhur dhe relaksuar.

 • Wellneo® Body Buddy

  Shpatulla

 • Wellneo® Body Buddy

  Shpinë

 • Wellneo® Body Buddy

  Kofshë

 • Wellneo® Body Buddy

  Pulpa

 • Wellneo® Body Buddy

  Shputa

Pavarësisht se ku, thuani jo stresit

Përdorni jastëkun tuaj të masazhit 2 në 1 për lehtësim të menjëhershëm gjatë punës ose në shtëpi kur dëshironi një pjesë të kohës për veten tuaj. Qëndroni energjikë dhe relaksohuni me shokun tuaj profesionist të shiatsu-së.

 • Wellneo® Body Buddy
 • Wellneo® Body Buddy

Zbuloni përfitimet e një masazhi shiatsu

Duke kombinuar prekjet dhe presionin e butë, Wellneo® Body Buddy zgjon trupin dhe e jep energji. Qëllimi i këtij masazhi është çlirimi i tensionit të muskujve dhe stresit. Pra, zhytni këmbët tuaja në jastëk komod ose përdorni atë në pjesë të tjera të trupit. Mbajtja e një masazhuesi të tillë pranë është mënyra e përsosur për t'u çlodhur dhe për t'u relaksuar menjëherë pas një dite të gjatë në punë ose një stërvitje intensive.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë