Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Krëhëri elektrik Top Shop Simply Straight

Photo
Video
-79%

Krëhëri për drejtimin e flokëve i cili bën të mundur kombinimin e një krëhëri normal dhe një pjastre. Drejton llojet e ndryshme të flokëve duke i dhënë shkëlqim dhe një pamje tërheqëse. E thjeshtë dhe shumë e lehtë për tu përdorur.

 • rezulatet sikur sapo keni dalë nga salloni i bukurisë
 • ideale për të gjitha llojet e flokëve dhe gjatësisë
 • temperaturë deri në 230°C
 • ekran LCD
 • ideale për udhëtim

 

Krëhëri elektrik Top Shop Simply Straight

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Krëhëri për drejtimin e flokëve i cili bën të mundur kombinimin e një krëhëri normal dhe një pjastre. Drejton llojet e ndryshme të flokëve duke i dhënë shkëlqim dhe një pamje tërheqëse. E thjeshtë dhe shumë e lehtë për tu përdorur.

 • rezulatet sikur sapo keni dalë nga salloni i bukurisë
 • ideale për të gjitha llojet e flokëve dhe gjatësisë
 • temperaturë deri në 230°C
 • ekran LCD
 • ideale për udhëtim

 

Më shumë
Detajet e produktit

Flokë të drejtë & të butë në pak minuta

Jeni të lodhur dhe të mërzitur nga furçat e mëdha të rrumbullakta, pjastrat të cilat ju djegin flokët apo duke shpenzuar kohë dhe para në sallone bukurie vetëm për të drejtuar flokët? Me krehërin për drejtimin e flokëve tani koha e humbur, mundimi dhe shpenzimi mbeten në të kaluarën!

Kombinimi i drejtimit të flokëve si me pjastër & një stilim i thjeshtë

Kjo furçe për drejtimin e flokëve kombinon fuqinë e një pjastre për drejtimin e flokëve dhe një stilim të thjeshtë për t'ju ndihmuar të drejtoni flokët vetëm në pak minuta. Ky krëhër:

 • Ngrohet deri në një temperaturë perfekte për drejtimin e flokëve.
 • Siguron ngrohje shumë të shpejtë.
 • Nuk dëmton flokët.

Funksionon në të gjitha llojet e flokëve & gjatësive

Krëhëri përdoret për të gjitha llojet e flokëve dhe gjatësive, kthen flokët kaçurrela në të drejta vetëm me një kalim!

Tani ju mund te merrni rezultatet njësoj si në një sallon bukurie vetëm në pak minuta - shpejtë dhe thjeshtë në komoditetin e shtëpisë tuaj. Krëhëri drejtues i jep flokëve tuaj një pamje të shndritshme gjatë gjithë ditës! Të drejtosh flokët me Simply Straight tani është njësoj si me një krëhër të thjeshtë!

 • Përpara
 • Pas
 • Përpara
 • Pas
 • Përpara
 • Pas
 • Përpara
 • Pas

Drejtim i flokëve që nga rrenja

Sekreti i këtij kreheri qëndron në shufrat qeramike të cilat tërheqin flokët që nga rrënja dhe deri në fund. Është shumë e thjeshtë për tu përdorur thjeshtë vendosni flokët në menyrë te rregullt në krëhërin drejtues dhe rezultati do të jetë flokë të drejtë, plotë shkëlqim dhe volum.

Kompakte dhe e thjeshtë në përdorim

Një herë ta provosh dhe më pas do të jetë e pamundur të rrini pa e përdorur. Krëhëri pjastër është shumë kompakt dhe shumë i thjeshtë në përdorim. Përfshin komanda sigurie dhe një ekran LCD për të treguar temperaturën dhe fikje automatike pas 60 minutash. Krëhëri ngrohet deri në 230°C.

Ekran LCD dhe fikje automaike pas 60 minutash

 • Ekran LCD për temperaturën
 • Shufra te holla qeramike 3D per drejtimin e flokeve
 • Ngrohet deri në 230°C
 • Ideale për çdo gjatësi dhe lloj flokësh

Informacione Teknike:

 • shufra qeramike 3D
 • 1,8 m kabëll
 • ekran LCD për temperaturën
 • buton për të kontrolluar temperaturën me 3 nivele
 • buton on/off
 • AC 220-240 V, 50/60 Hz, 50W

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,95

43 Vlerësime

1-10 nga 43

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

doriana

www.delimano.al

27/07/2016

SUPERRRRRRR
E ADHUROJ KTE KREHER TE ARTE FALEMINDERIT TOP SHOP

Vana

www.delimano.al

17/05/2016

I perkryer,
kreher dhe pjaster ne te njejten kohe, dhe mi mban floket te krehur por dhe te drejtuar shume mire, flm top shop

ida

www.delimano.al

16/05/2016

produkt qe nuk duhet te mungoje tek secila prej jush
shum i thjeshte per tu perdorur madje dhe praktik. mund te mbahet dhe ne cante

LINDITA

www.delimano.al

15/05/2016

Produkt shume i mire
Ngela e kenaqur menjehere me kreherin sapo e provova ne dyqanin tuaj, sigurisht e bleva menjehere dhe ua rekomandova te gjitha mikeshave te mija. Tani nuk kam me nevoje te shpenzoj eksta per rregullimin e flokeve ne parukeri, vetem 15 minuta pas dushit dhe floket me rrine shume mire dhe nuk me elektizohen si me pare. Faleminderit qe na e bet te mundur qe kete produkt qe po ben namin ne bote ta kemi edhe ne Shqiperi

irli bova

www.delimano.al

15/05/2016

super praktik
ndihem shum e kenaqur me kete kreher ,esht shum praktik

silvi

www.delimano.al

14/05/2016

i papare
isha e merzitur shkoja te parukierja dhe me shifte shtrember pse une i kisha floket kacurrela sapo e provova mu kthye buzeqeshja tani skam me nevoje per parukiere qe shtremberojne fytyren ;)

EMILIO

www.delimano.al

14/05/2016

shume i mire
Ja bleva kte produkt motres per ditelindjen .me ka falenderuar aq shume sa sme kish falenderuar per gjithe jeten..

Elisa

www.delimano.al

14/05/2016

rezultat i mahnitshem
Nuk kam fjale!Rezultati i kreherit Simply Straight eshte i mahnitshem :) Ma rekomandoi nje shoqe qe e kishte blere me perpara , bera mire qe e degjova :)

bjonsela

www.delimano.al

14/05/2016

bionsela
nje produkte kaqe i mir e kaqe i persosur qe eshte ky kreher ja vlen ta bleshe se un jam shum e kanaqur me kete produkt sa kam ren ne rahat duke vetem e krehur flokun me kete te kenaqet shpirti lehte shpejt dhe bukur pa mundime eshte super kushe e provon e kupton

ida

www.delimano.al

14/05/2016

ida
sapo e provova jam shum e kenaqur jua rekomandoj i shpejt praktik edhe shum funksional.

1-10 nga 43

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5