Nuk keni produkte në shportë

Provo

Depilator Triple Action Beauty Wellneo

Photo
Video
-50%

Wellneo Triple Action Beauty është një pajisje e cila nuk duhet të mungojë në famljen e aksesorëve për kujdesin personal dhe bukurinë. Ajo ka 3 koka të ndryshme të cilat përdoren për depilim, heqjen e qimeve dhe eleminimin e kallove. Me një dizajn ergonomik, madhësi kompakte dhe bateri e cila rikarikohet, kjo pajisje është perfekte për çdo femër.

Depilator Triple Action Beauty Wellneo

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Wellneo Triple Action Beauty është një pajisje e cila nuk duhet të mungojë në famljen e aksesorëve për kujdesin personal dhe bukurinë. Ajo ka 3 koka të ndryshme të cilat përdoren për depilim, heqjen e qimeve dhe eleminimin e kallove. Me një dizajn ergonomik, madhësi kompakte dhe bateri e cila rikarikohet, kjo pajisje është perfekte për çdo femër.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjithçka që ju duhet për një lëkurë të butë

Depliator Wellneo me 3 koka të cilat ndërrohen lehtësisht është gjithçka që ju duhet për kujdesin tuaj personal. Mund të përdorni depilatorin për deplimin i cili do të zgjasë deri në 4 javë, ose kokën tjetër e cila eshte si brisk për depilim të shpejtë dhe rezultate të menjëhershme. Për këmbë akoma dhe më të buta ju mund të përdorni kokën dyshe e cila është për heqjen e kallove.

Wellneo Triple Action Beauty

Lëkurë e butë për shumë javë

Koka e depilatorit ka 30 piskatore të cilat në mënyrë efiçente dhe të shpejtë do të heqin qimet me rrënjë - pra këmbët tuaja do të jenë të buta deri në 4 javë! Dhe pasi qimët të fillojnë të dalin serisht, ato do të jenë më të holla dhe më të buta, duke ju bërë seancën tjetër të depilimin më të thjeshtë.

Wellneo Triple Action Beauty

Depilim i menjëhershëm

Për depilim të shpejtë dhe të menjëhershme mund të përdorni kokën e cila është në formë brisku. Mënyra më e mirë për të hequr qimet e padëshiruara, nese nuk mund të prisni që ato të rriten mjaftueshëm për të përdorur depilatorin. Thjeshtë ndizni pajisjen dhe në pak sekonda ju do të keni një lëkurë të butë dhe pa qime.

Wellneo Triple Action Beauty

Koka për heqjen e kallove

Për të kompletuar funksionin e trefishtë dhe për një lëkurë sa më të butë dhe plot shkëlqim, koka e tretë është për eleminim e kallove. Koka e cila rrotullohet me shpjetësi në mënyrë efektive do të heq kallot e këmbëve dhe lekura juaj do të jetë shumë e butë. Koka për heqjen e kallove është e ndarë në dy pjesë dhe gjithashtu bën të mundur heqjen e lekurave të vdekura të këmbëve.

Wellneo Triple Action Beauty

Me karikim dhe praktike edhe për udhetime

Depliatori Wellneo Triple Action Beauty ka një dizajn ergonomik për tu përshatur më së miri me dorën tuaj. Gjithashtu ne kemi menduar edhe për mjedisin, kjo pajisje është me bateri e cila karikohet, dhe mund të punoje deri në 35 minuta. Perfekte për tu marrë me vete edhe kur udhëtoni, shumë e thjeshtë dhe praktike në përdorim.

Wellneo Triple Action Beauty
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

  • pajisja bazë
  • koka për depilim
  • koka për prerje
  • koka për heqjen e kallove
  • adaptori
  • furça për pastrim
  • çanta

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star