Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Blender dore Bosch

Photo
Video
-13%
Blender dore është ideal për kuzhinën tuaj, për të pregatitur pure dhe supa kremoze për të gjithë familjen. Fuqia 400 vat dhe tehu prej çeliku inox do të përshtaten me të gjitha kërkesat tuaja për përzierje. Me buton on/off praktike në përdorim dhe një shpejtësi.
Blender dore Bosch

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 3,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Blender dore është ideal për kuzhinën tuaj, për të pregatitur pure dhe supa kremoze për të gjithë familjen. Fuqia 400 vat dhe tehu prej çeliku inox do të përshtaten me të gjitha kërkesat tuaja për përzierje. Me buton on/off praktike në përdorim dhe një shpejtësi.
Më shumë
Detajet e produktit
Blender dore është ideal për kuzhinën tuaj, për të pregatitur pure dhe supa kremoze për të gjithë familjen. Fuqia 400 vat dhe tehu prej çeliku inox do të përshtaten me të gjitha kërkesat tuaja për përzierje. Me buton on/off praktike në përdorim dhe një shpejtësi.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star