Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Blender Dore

Photo
Video
-35%
Kuzhinierët do t'ju tregojnë se ka shumë raste kur një blender dore e kthen punën e përditshme të kuzhinës në një gëzim. Një mjet i gjithanshëm që do t'ju kursejë shumë kohë dhe përpjekje, ky blender dore është perfekt për çdo kuzhinë - përzierjen, mikson dhe copëton me lehtësi, gjithçka falë motorit të fuqishëm 500W që ndihmon në kryerjen e shpejtë të punës si një blic.
Blender Dore

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 3,240 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Kuzhinierët do t'ju tregojnë se ka shumë raste kur një blender dore e kthen punën e përditshme të kuzhinës në një gëzim. Një mjet i gjithanshëm që do t'ju kursejë shumë kohë dhe përpjekje, ky blender dore është perfekt për çdo kuzhinë - përzierjen, mikson dhe copëton me lehtësi, gjithçka falë motorit të fuqishëm 500W që ndihmon në kryerjen e shpejtë të punës si një blic.
Më shumë
Detajet e produktit

Blender dore - Asistenti i domosdoshëm i gatimit

Kuzhinierët do t'ju tregojnë se ka shumë raste kur një blender dore e kthen punën e përditshme të kuzhinës në një gëzim. Një mjet i gjithanshëm që do t'ju kursejë shumë kohë dhe përpjekje, ky blender dore është perfekt për çdo kuzhinë - përzierjen, mikson dhe copëton me lehtësi, gjithçka falë motorit të fuqishëm 500W që ndihmon në kryerjen e shpejtë të punës si një blic. Produkte unike dhe inovative të bëra nga materialet më të avancuara dhe me cilësinë më të lartë çelik inox 18/10.

Ky koleksion revolucionar i kuzhinës do ta bëjë jetën tuaj shumë më të lehtë.

Blender Dore Berlinger

Karakteristikat e produktit

  • Boshti çelik inox 18/10
  • 2 shpejtësi të ndryshme
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Lehtësi në përdorim
  • Funksion tubo
Blender Dore Berlinger

Shpejtësia e rregullueshme dhe me një funksion turbo

Ne e dimë që nuk ka asnjë shpejtësi të vetme që i përshtatet të gjitha detyrave, kështu që përzierësi ynë ju lejon të rregulloni shpejtësinë për t'iu përshtatur përbërësve dhe recetës me të cilën po punoni.

Thjesht përdorni kontrollin e shpejtësisë dhe zgjidhni shpejtësinë e ndryshueshme derisa të jetë saktësisht në shpejtësinë që ju nevojitet. Dhe butoni turbo me shpejtësi të lartë është i përsosur nëse keni nevojë për energji shtesë për përbërës më të fortë.

Blender Dore Berlinger

Siguri dhe lehtësi në përdorim

Forma ergonomike dhe butonat e mëdhenj e bëjnë komod për tu mbajtur dhe përdorur. Teh i mprehte me material çelik inox cilësor dhe rezistent 100% ndaj ndryshkut, duke siguruar kështu jetë të gjatë.

Blender Dore Berlinger

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë