Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set për fëmijë

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%
Set për fëmijë Beatos për përdorim të përditshëm, material 100% qeramik. Seti përfshin një pjatë, një filxhan dhe një tas. Seti mund të lahet edhe në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovale. Dizenjuar në Litani, prodhuar në Portugali.
Set për fëmijë

Çmimi: 1,240 Lekë


Oferta: 620 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Set për fëmijë Beatos për përdorim të përditshëm, material 100% qeramik. Seti përfshin një pjatë, një filxhan dhe një tas. Seti mund të lahet edhe në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovale. Dizenjuar në Litani, prodhuar në Portugali.
Më shumë
Detajet e produktit

Set për fëmijë Beatos për përdorim të përditshëm, material 100% qeramik. Seti përfshin një pjatë, një filxhan dhe një tas. Seti mund të lahet edhe në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovale. Dizenjuar në Litani, prodhuar në Portugali.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star