Nuk keni produkte në shportë

Provo

Askesorë shtesë për sipërfaqe druri Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Dysheme dhe sipërfaqe të tjera prej druri të pastra shpejt dhe lehtë, me pëlhura të kualitetit të lartë me dy anë dhe përdorim në të lagësht dhe të thatë. E përshtatshme për fshesën shumëfunksionale Rovus Multi Cleaner.

Askesorë shtesë për sipërfaqe druri Rovus

Çmimi: 1,390 Lekë


Oferta: 695 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dysheme dhe sipërfaqe të tjera prej druri të pastra shpejt dhe lehtë, me pëlhura të kualitetit të lartë me dy anë dhe përdorim në të lagësht dhe të thatë. E përshtatshme për fshesën shumëfunksionale Rovus Multi Cleaner.

Më shumë
Detajet e produktit
  • Kujdesi më i mirë për sipërfaqe të ndjeshme për të parandaluar gërvishtjet dhe për sipërfaqe të shkëlqyeshme
  • Njëra anë e butë me mikrofibër + mëndafsh për sipërfaqe të pisët, me një butësi të përsosur për sipërfaqet e drurit.
  • Njëra anë me mikrofibër për përdorim në të lagësht dhe të thatë.

Rovus Multi-Cleaner Wood Accessory Set

Të dhëna teknike
Materiali microfibre, silk

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star