Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ashensori Magic Tracks

Photo
Video
-80%

Ashensori për makinat do të ngrejë lart makinën dhe do ta nxjerri në anën tjetër të pistës për te vazhduar sërisht garën. Argëtim dhe kënaqësi e paparë. Nuk ka nevojë për bateri.

Ashensori Magic Tracks

Çmimi: 2,190 Lekë


Oferta: 438 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  8-9 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ashensori për makinat do të ngrejë lart makinën dhe do ta nxjerri në anën tjetër të pistës për te vazhduar sërisht garën. Argëtim dhe kënaqësi e paparë. Nuk ka nevojë për bateri.

Më shumë
Detajet e produktit

Garë me makina në një tjetër nivel

Më shumë aksion në garë me ndihmën e ashensorit Magic Tracks. Kur jeni duke garuar mund ta hutoni kundërshtarin me ndihmën e ashensorit. Lidhni pistën me ashensorin në të dyja anët e saj. Rrotat e makinës do të lëvizin mekanizmin e ashensorit duke bërë të mundur që ta ngrejnë lart dhe duke e kaluar në anën tjetër. Kur makina arrin në majë, dyert hapen vetë duke e lejuar makinën të futet sërisht në pistë për të vazhduar garën. Zgjidhja ideale për inxhinjerët e ardhshëm që deëhirojnë të ndërtojnë pistat e garave.

Ndihmoni fëmijën tuaj të shprehi kreativitetin

Ndihmoni fëmijën tuaj të shprehi kreativitetin me Magic Tracks! Pista magjike e garave e cila përkulet, ndriçon dhe është shumë fleksibël. Garoni dhe ndërtoni pistën fantastike me tunele, ura apo rrugë të ngushta. Magic Tracks ofron një shumëllojshmëri mundesish, pista nuk do të jetë asnjëherë e njëjtë.

Aksesore shtesë të disponueshëm për ju!

 • Pista, Makinat dhe Muret Magic Tracks

  Garoni dhe luani me makinat dhe pisten Magic Tracks e cila ndriçon në errësirë. Ajo ka 2 makina dhe 14 aksesorë.

  Kliko këtu

 • Disk Rrotullues

  Ktheni sërisht makinën në garë. Ajo automatikisht rrotullon me 180° dhe kthen serisht makine ne piste.

  Kliko këtu

 • Ura

  Shtoji më shumë argëtim lojës me aksesorët e ndryshëm. Ura e cila i bashkëngjitet pistës së garës për ta bërë edhe më argetuese.

  Kliko këtu

 • Devijues Rruge

  Zgjidhni rrugën në të cilën dëshironi të shkojë makina me ndihmën e aksesorit devijues.

  Kliko këtu

Informacione Shtesë

Informacione Shtesë

 • Ashensori, aksesorë për Magic Track
 • Përmasa e produktit: H 20,5 cm, L 20,5 cm, D 10 cm
Të dhëna teknike
Përmasat H 20,5 cm, L 20,5 cm, D 10 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star