Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aparat kundër insekteve - 2 copë Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-29%

Largoni insektet me Pest Repeller, pajisje elektrike e cila largon brejtësit dhe insektet e padëshiruar me funksionin elektromagnetik. I sigurtë për përdorim në ambiente të brendshme dhe të jashtëme. Punon 24 orë dhe nuk ka nevojë për rimbushje. Pajisja mbulon 230 m2. Në këtë çmim do të merrni 2 copë.

Aparat kundër insekteve - 2 copë Top Shop

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 2,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Largoni insektet me Pest Repeller, pajisje elektrike e cila largon brejtësit dhe insektet e padëshiruar me funksionin elektromagnetik. I sigurtë për përdorim në ambiente të brendshme dhe të jashtëme. Punon 24 orë dhe nuk ka nevojë për rimbushje. Pajisja mbulon 230 m2. Në këtë çmim do të merrni 2 copë.

Më shumë
Detajet e produktit

Largoni inserktet me pajisjen 100% të sigurtë

A ju vizitojnë shpesh brejtësit dhe insektet në shtëpi? Dëshironi ti largoni pa përdorur pesticide?

Provoni një nga produktet më të sigurta për largimin e insekteve! Pest Repeller është shumë eficient dhe punon me pulse elektromagnetike të cilat irritojnë sistemin nervor të brejtësve dhe ata largohen.

Vendoseni në prizë dhe shijoni një ambient pa insekte dhe pa kimikate.

Rekomandohet që pajisja të vendoset sa më në qendër të ambienteve. Vendosni të 2 pajisjet në kate të ndryshme të shtëpisë.

Mbani një shtëpi pa insekte!

Pest Repeller përdor një teknologji të avanzuar e cila largon insektet pa përdorur kimikate, nuk ka nevojë për rimbushje dhe punon pa bateri. Vendoseni në prizë dhe harrojeni aty. Nuk ka ndikim negativ tek kafshët shtëpiake, është e sigurtë për qentë dhe macet. Ajo lufton brejtësit dhe insektet.

Largon insektet në të gjithë shtëpinë dhe apartamentin

Pest Repeller mbulon rreth 230 metra katror e cila është ideale për një shtëpi të madhe ose dhe për magazine. Përdoreni në shtëpi, dyqan, magazinë, garazh. Ju do të merrni një paketim me 2 copë dhe mund ti përdorni në ambiente të ndryshme. Pest Repeller mund të përdoret në:

 • Bodrum

 • Taracë

 • Dhomën e fëmijëve

 • Sallon

 • Kuzhinë

 • Dhomë Gjumi

Cili është sekreti i Pest Repeller?

Pest Repeller është armiku numër 1 i insekteve dhe brejtësve dhe do i mbaj ata larg shtëpisë.

Pest Repeller lëshon pulse nëpërmjet telave elektrik të shtëpisë. Këto pulse irritojnë sistemin nervor të insekteve dhe bëjnë që ata të largohen brenda 2 javëve pa i vrarë ato.

Më shumë se 2 milion copë të shitura!

Pest Repeller ka ndihmuar më shumë se 1 milion familje që të largojnë insektet dhe brejtësit. Kjo pajisje unike, jo toksike, ju mbron sepse:

 • largon minjtë, mizat, mushkonjat, merimangat dhe buburrecat,
 • nuk është e dëmshme për fëmijet ose kafshët shtëpiake,
 • përdoret në ambiente të brëndshme dhe të jashtëme,
 • nuk ka nevojë për mirëmbajtje - vendoseni në prizë dhe harrojeni,
 • mbulon deri në 230 metra katror,
 • është e sigurtë për ambientin dhe efiçiente.
Informacione Shtesë

Informacione teknike

 • punon 24 orë në ditë, 7 ditë të javës
 • 220-240 V, 50 Hz
 • më pak se 10Watt
 • mbuon rreth 230 metra katror në çdo kat të ndërtesës
 • vensoet në prizë elektrike, përdor rrjetin elektrik të shtëpisë
 • sistem mikroprocesor, pest repeller elektrik
 • me tregues aktiv të kuq dhe jeshil për natën

Si funksionon?

 1. Vendoseni në prizë sa më në qendër të ambientit ose në pika të ndryshme përball njëra tjetrës në skaje të ndryshme të ndërtesës.
 2. Venddoseni në prizë në mur. Nëse komandohet me çelës sigurohuni që të jetë e takuar.
 3. Një dritë jeshile do pulsoj me dritë jeshile dhe të kuqe gjatë natës e cila tregon që pajisja është e ndezur.
 4. Pajisja fillon ciklin dhe fillon të largoj insektet.

KINI KUJDES: kur pajisja është e fikur drita e kuqe nuk ndriçon.

MOS e përdorni Pest Repeller në qoftë se keni një nga këto kafshë: Vizon, Hamster, chinchilla, gerbil, guinea pig, tarantula ose ndonjë kafshë tjetër e këtyre familjeve. PAJISJA DO I DEMTOJ ATO.

Ju mund ta lini Pest Repeller në prizë gjatë gjithë kohës dhe të ndiheni të sigurtë gjatë gjithë vitit. Ajo nuk ndikon në funksionimin e pajisjeve të tjera.

Vlerësimet e klientëve 9 Vlerësime

4,2

9 Vlerësime

Produktet 9

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ina

www.topshop.al

Mire
Super

Anila

www.delimano.al

shume i mire
Zgjidhja me e mire nga mushkonjat .Me te vertete jam shume e kenqaur

ida

www.delimano.al

super
kam shtepi private dhe kisha shum mushkonja dhe sa mora pest repeller kam rene un dhe familja ime ne qetesi

reni

www.delimano.al

super
teper i mire dhe efektiv

persi

www.delimano.al

shumeee i mire
super produkt

dris

www.delimano.al

superrr
superrr

fjoralba

www.delimano.al

super produkt
e kam perdorur dhe eshte produkt fantastik, largon te gjitha insektet.

Bujar

www.delimano.al

Shum produkt inovativ
Me ka ndihmuar shum dhe eshte nje produkt shum praktik

Xhiljola

www.delimano.al

Super zgjidhje
Produkt fantastik ;)

Produktet 9

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia