Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aparat kundër insekteve - 2 copë Top Shop

Photo
Video
-29%

Pest Repeller largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike per siperfaqe deri në 230 m2.

Avantazhet:

 • largon insektet
 • e pazhurmshme
 • punon 24 orë në ditë, 365 ditë të vitit
 • jep rezultate pas 1-3 javë

Pakoja përfshin 2 aparate.

 

Aparat kundër insekteve - 2 copë Top Shop

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 2,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pest Repeller largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike per siperfaqe deri në 230 m2.

Avantazhet:

 • largon insektet
 • e pazhurmshme
 • punon 24 orë në ditë, 365 ditë të vitit
 • jep rezultate pas 1-3 javë

Pakoja përfshin 2 aparate.

 

Më shumë
Detajet e produktit

E sigurtë për të gjithë familjen

Kjo paisje revolucionare bazohet ne nje teknologji qe perdor pulset digitale elektromagnetike qe transmetohen nepermjet instalimeve elektrike ne muret e shtepise tuaj qe te arrijne ne vendet ku buburrecatminjte dhe merimangatjetojne dhe shumohen.

Pest Repeller vjen i paisur me teknologji ultrazanore qe largon gjithashtu mizat dhe mushkonjat.

Pulset i bejne ato te ndihen kaq keq sa te ikin pergjithmone

A keni insekte, minj dhe buburreca qe jetojne dhe rriten ne shtepine tuaj, ne mure, kuzhine apo ne tualet?

Gjithcka qe duhet te beni eshte vendosni nje Pest Repeller ne prize dhe kaq. Lejoni Pest Repeller qe te mbroje shtepine tuaj, tere apartamentin tuaj, garazhdin tuaj, vilen tuaj ose nje ndertese industriale deri ne 230 m2.

Punon 24 ore ne dite, 7 Ditë në javë per t’ju mbrojtur juve dhe familjen tuaj pa pasur nevoje per mirembajtje.

Pest Repeller mund te perdoret prane femijeve, qenve dhe maceve. Eshte i sigurte per te gjithe familjen. Ka dhe nje drite praktike per naten.

Avantazhet:

 • largon insektet
 • e pazhurmshme
 • nuk harxhon shume energji
 • e lehte ne perdorim

Rekomandohet për:

 • Pest Repeller eshte e pershtatshme per mizat, mushkonjat, merimangat dhe buburrecat.
 • Nese keni probleme me mushkonjat dhe insekte, teknologjia me ultratinguj do ti largoj ato me se miri.
 • Perfekte per personat qe nuk deshirojne perdorimin e produkteve kimike
 • Kujdes: Mos perdorni kete produkt nese keni lepuj te vegjel ose brejtes, paisja mund ti bezdise ato.

Informacione Teknike:

 • Pakoja përfshin 2 aparate.

Vlerësimet e klientëve 9 Vlerësime

4,2

9 Vlerësime

Produktet 9

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ina

www.topshop.al

06/12/2018

Mire
Super

Anila

www.delimano.al

24/05/2017

shume i mire
Zgjidhja me e mire nga mushkonjat .Me te vertete jam shume e kenqaur

ida

www.delimano.al

23/05/2017

super
kam shtepi private dhe kisha shum mushkonja dhe sa mora pest repeller kam rene un dhe familja ime ne qetesi

reni

www.delimano.al

22/05/2017

super
teper i mire dhe efektiv

persi

www.delimano.al

22/05/2017

shumeee i mire
super produkt

dris

www.delimano.al

22/05/2017

superrr
superrr

fjoralba

www.delimano.al

22/05/2017

super produkt
e kam perdorur dhe eshte produkt fantastik, largon te gjitha insektet.

Bujar

www.delimano.al

22/05/2017

Shum produkt inovativ
Me ka ndihmuar shum dhe eshte nje produkt shum praktik

Xhiljola

www.delimano.al

22/05/2017

Super zgjidhje
Produkt fantastik ;)

Produktet 9