Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aksesorët shtesë të fshesës shumëfunksionale Rovus

Photo
Video

Seti përfshin 2 peceta për pastrim dhe 1 për dritaret, pëlhura eko - miqësore nga të dyja anët për të pastruar dhe rifreskuar çdo sipërfaqe. I përshtaten fshesës tuaj shumëfunksionale.

Aksesorët shtesë të fshesës shumëfunksionale Rovus
1.390 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti përfshin 2 peceta për pastrim dhe 1 për dritaret, pëlhura eko - miqësore nga të dyja anët për të pastruar dhe rifreskuar çdo sipërfaqe. I përshtaten fshesës tuaj shumëfunksionale.

Më shumë
Detajet e produktit
  • Pëlhurë e cilësisë së lartë të dyfishtë të njëanëshme për dysheme / me tufa për përdorim të lagësht dhe të thatë për të siguruar një pastrim të thjeshtë dhe të shpejtë në çdo sipërfaqe të fortë.
  • Pëlhura për dritaret prej poliestre është e përshtatshme për përdorim të lagësht dhe të thatë.
Të dhëna teknike
Materiali microfibre
Pesha 0,12kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star