Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Aksesorë për tonifikuesin 6ABS Gymbit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Aksesorët 6Abs janë të dizenjuar për tu përshtatur me tonifikuesin 6Abs që ju lejon të tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta përdorim të përditshëm. Nëse ju gëzon relaksi pas një dite të gjatë ose jeni të etur për të bërë stërvitjen tuaj edhe më efikase – mbushja me xhel EMS do t'ju ndihmojë të tonifikoni muskujt, ti rehabilitoni pas lëndimit ose thjeshtë të pushoni pas një dite të gjatë. Ndihmon në:

 • Ndërtimin dhe forcimin e muskujve.
 • Muskuj barku dinjitoz.
 • Jep rezultate më të mira kur kombinohet me stërvitje.
 • Projektuar për tu përdorur kur shikon televizor, kur lexon një libër ose në një aktivitet sportiv.
 • E thjeshtë për tu përdorur.

 

Aksesorë për tonifikuesin 6ABS Gymbit

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 198 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Aksesorët 6Abs janë të dizenjuar për tu përshtatur me tonifikuesin 6Abs që ju lejon të tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta përdorim të përditshëm. Nëse ju gëzon relaksi pas një dite të gjatë ose jeni të etur për të bërë stërvitjen tuaj edhe më efikase – mbushja me xhel EMS do t'ju ndihmojë të tonifikoni muskujt, ti rehabilitoni pas lëndimit ose thjeshtë të pushoni pas një dite të gjatë. Ndihmon në:

 • Ndërtimin dhe forcimin e muskujve.
 • Muskuj barku dinjitoz.
 • Jep rezultate më të mira kur kombinohet me stërvitje.
 • Projektuar për tu përdorur kur shikon televizor, kur lexon një libër ose në një aktivitet sportiv.
 • E thjeshtë për tu përdorur.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Tonifikoni trupin tuaj me pak minuta në ditë.

Aksesorët 6Abs janë të dizenjuar për tu përshtatur me tonifikuesin 6Abs që ju lejon të tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta përdorim të përditshëm. Nëse ju gëzon relaksi pas një dite të gjatë ose jeni të etur për të bërë stërvitjen tuaj edhe më efikase – mbushja me xhel EMS do t'ju ndihmojë të tonifikoni muskujt tuaj, ti rehabilitoni pas lëndimit ose thjeshtë të pushoni pas një dite të gjatë.

E butë, fleksibile, e rehatshme dhe 100% e sigurt.

Mbushjet me xhel janë të buta, elastike dhe të rehatshme. Sistemi është 100% i sigurt. Mbushja me xhel duhet të zëvëndësohet pas çdo 30-40 trajnimeve.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

Ndihmon në:

 • Ndërtimin dhe forcimin e muskujve.
 • Muskuj barku dinjitoz.
 • Trajnimin dhe rigjenerimin e muskujve.
 • Rehabilitimin  muskujve.
 • Jep rezultate më të mira kur kombinohet me stërvitje.
 • Projektuar për tu përdorur kur shikon televizor, kur lexon një libër ose në një aktivitet sportiv.
 • E thjeshtë për tu përdorur.
 • Për përdorim në zonën e barkut. 
 • Stimulimi elektrik i muskujve.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star