Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për higjenizuesin portativ Nano Rovus

Photo
Video
-20%

Higjenizuesi portativ Rovus Nano sjell fuqinë e avullit me madhësi nano në shtëpinë tuaj, duke u marrë shpejt dhe lehtë me papastërtitë, yndyrat, bakteret, viruset dhe alergjenët. Me këtë set aksesorësh me 6-copë që mund të përdorni në dritare, pasqyra, pllaka, tekstile, veshje, tavane dhe më shumë! Jepini familjes tuaj një shtëpi më të pastër dhe të shëndetshme me fuqinë natyrale të nano avullit.

Aksesorë për higjenizuesin portativ Nano Rovus

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 1,992 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Higjenizuesi portativ Rovus Nano sjell fuqinë e avullit me madhësi nano në shtëpinë tuaj, duke u marrë shpejt dhe lehtë me papastërtitë, yndyrat, bakteret, viruset dhe alergjenët. Me këtë set aksesorësh me 6-copë që mund të përdorni në dritare, pasqyra, pllaka, tekstile, veshje, tavane dhe më shumë! Jepini familjes tuaj një shtëpi më të pastër dhe të shëndetshme me fuqinë natyrale të nano avullit.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni thellë shtëpinë tuaj, me fuqinë natyrore të avullit

Rovus Nano Hand Steamer është një mënyrë e shpejtë dhe efektive për të siguruar që shtëpia juaj të jetë e pastër e higjenizuar, duke hequr papastërtitë dhe yndyrat, duke vrarë baktere dhe viruse dhe duke shpërthyer njollat ​​dhe aromat, të gjitha me ujë të zakonshëm nga çezma!

 

Aksesorë që e bëjnë pastrimin më të lehtë

Ky set aksesorësh me 6 copë per pastruesin portativ ju sjellë pastrim të thellë, fuqi pastruese në pjesën më të madhe të shtëpisë tuaj.

  • Një zgjatues për vende të vështira për tu arritur
  • Një element shtesë posaçërisht për dritare, xham dhe pllaka
  • Një furçë e vogël e rrumbullakët plastike për pastrim të fokusuar por të butë për të zhdukur njollat
  • Një furçë e vogël e rrumbullakët metalike për njollat ​​dhe yndyrnat - ideale për kuzhina, banjo dhe BBQ
  • Dy copa te vogla për veshje për të ndihmuar pastrimin e tekstileve dhe rrobave, duke hequr rrudhat, aromat dhe njollat


Me këto aksesore së shpejti do të përdorni ujë të sigurt, natyral të rubinetit për të pastruar me avull në shtëpi, më shpejt dhe më lehtë se kurrë, pa përdorimin e kimikateve të dëmshëm ose të shtrenjtë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë