Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për fshesën Rovus Nano Steamer Rovus

Photo
Video
-70%

Seti i aksesorëve për fshesën Rovus Nano Steamer përfshin 2 lloje të ndryshme pecetash me mikrofibër të cilat përdoren për dysheme dhe tapet. Përthithin shumë mirë dhe janë të ripërdorshme, ato mund të lahen në lavatriçe.

Aksesorë për fshesën Rovus Nano Steamer Rovus

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 357 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti i aksesorëve për fshesën Rovus Nano Steamer përfshin 2 lloje të ndryshme pecetash me mikrofibër të cilat përdoren për dysheme dhe tapet. Përthithin shumë mirë dhe janë të ripërdorshme, ato mund të lahen në lavatriçe.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti i aksesorëve per fshesën Rovus Nano Steamer është një set i domosdoshme për fshesen tuaj me avull. Seti përfshin peceta me mikrofibra, të dizenjuara për të pastruar thellë dhe për të hequr njollat, për të freskuar dhe higjenizuar tapetet, apo cdo lloj sipërfaqe dhe për të bërë pastrimin si një fllad të lehtë.

Pecetat me mikrofibër përthithin shumë mirë, janë të ripërdorshme dhe mund të lahen në lavatriçe. Seti përfshin 2 lloje të ndryshme të pecetave me mikrofibër:

  • 2 peceta për dysheme
  • 1 pecetë për tapetet

Seti i aksesorëve Rovus Nano Steamer, i kombinuar me fshesën Rovus Nano Steamer, do t'ju ndihmojë të mbani pastër shtëpinë tuaj pa baktere dhe mikrobe. Eshtë zgjidhja perfekte për kursimin e parave dhe miqësore me natyrën pasi nuk keni nevojë të blini detergjent apo peceta njëpërdorimshe.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë