Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Ulje deri në 80%

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

100 cope Top Shop Instahang

Photo
Video
-71%

Pakoja përmban 72 Kunja - 12 Kapse - 16 Grepa për tu përdorur me Instahang.

100 cope Top Shop Instahang

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 290 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pakoja përmban 72 Kunja - 12 Kapse - 16 Grepa për tu përdorur me Instahang.

Më shumë
Detajet e produktit

InstaHang është mjet i ri revolucionar që do të zëvendësojë çekanin gozhdët, telat dhe grepa në shtëpi tuaj, duke ju lejuar të kurseni kohë dhe para.

Dizenjuar si një bombol me vrimë e cila nxjerr kunja në mënyrë të sigurt, InstaHang ju lejon të varni objekte të mëdha ose të vogla në vetëm pak sekonda! Dekoroj, rimodeloni, organizoni dhe thjeshtësoni jetën tuaj në një flash, pa efektet e dëmshme të çekiçit dhe gozhdëve.

Është e lehtë për t'u përdorur - vetëm vendosni InstaHang në drejtim të murit, shtypeni dhe varni veprën tuaj të artit, pasqyrën, ose foto familjare në mur. Në këtë mënyrë do të varni çdo objekt në mur deri në 4 kg.

InstaHang ka një ndarje të fshehtë për të vendosur gozhda shtesë, kapse dhe grepa, një nivelus për të siguruar vendosjen e saktë dhe një Heqëse për heqjen e kunjave. Çdo gjë që ju duhet për të varur objekte në çast dhe saktë është e ndërtuar në këtë pajisje.

Pakoja përmban: 72 Kunja - 12 Kapse - 16 Grepa

INSTAHANG 100 PCS UPSELL

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star