Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aksesorë i palosshëm për gatim me avull Delimano Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-40%

Një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë i cili është i përshtatshëm për tenxhere dhe tigan dhe për të gjitha modelet e tenxhereve Multicooker. Perfket për gatim, gatim me avull dhe për të kulluar. Një karakteristikë e veçantë: paloset për të kursyer hapësirë në kuzhinë. E lehtë dhe e sigurtë në përdorim.

Aksesorë i palosshëm për gatim me avull Delimano Brava

Çmimi: 1,790 Lekë


Oferta: 1,070 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë i cili është i përshtatshëm për tenxhere dhe tigan dhe për të gjitha modelet e tenxhereve Multicooker. Perfket për gatim, gatim me avull dhe për të kulluar. Një karakteristikë e veçantë: paloset për të kursyer hapësirë në kuzhinë. E lehtë dhe e sigurtë në përdorim.

Më shumë
Detajet e produktit

Përshtatet për çdo tenxhere dhe tigan

Me aksesorin Delimano Brava Foldable Steamer ju mund të gatuani me avull ose mund ta përdorni si kullesë. Me një dimater nga 14 deri në 23 cm, është e përshtatshme për çdo lloj tigani dhe tenxhere, dhe gjithashtu mund të përdoret edhe për të gjitha modelet e tenxhereve Multicooker. Tani ju mund të pregatisni ushqime të shëndetshme për të gjithë familjen!

Një aksesor shumëpërdorimësh në kuzhinën tuaj

Duke qëne se është i vogël dhe i palosshme ju mund ta vendosni në çdo vënd dhe nuk do t'ju zë shumë hapësirë në dollapet tuaj të kuzhinës. Ky aksesorë do t'ju ndihmojë për një sëre punësh në kuzhinë. Ju mund ta përdorni për:

  • Të gatuar perime me avull për një drekë të shëndetshme
  • Për të skuqur patate për të gjithë familjen
  • Për të gatuar ose kulluar makaronat për një darkë të shpejtë
  • Për të larë frutat dhe zarzavatet

Materiale shumë cilësore dhe të sigurta për tu përdorur

Aksesori për gatim me avull është me material çelik inox dhe doreza bakeliti dhe këmbë silikoni, të cilat janë perfekte për tu përdorur në temperaturë deri në 150°C. Çeliku është materiali më i mirë për enët e kuzhinës, pasi nuk ndryshon vetitë dhe ngjyrën edhe pas shumë kohe përdorimi, e ndërsa dorezat me material bakelit për të siguruar që duart tuaja nuk do të digjen kur të nxirni aksesorin nga uji apo vaji.

Madhësi kompakte dhe e palosshme

Me një dizajn të palosshëm, nuk do t'ju zë shumë hapësirë në kuzhinën tuaj. Mbyllet dhe hapet shpejt, e zgjerueshme deri në 23cm, mund të përdoret pothuajse për çdo tigan dhe tenxhere, edhe për të gjitha modelet e tenxhereve Multicooker.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star