Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 
 • Fritezë me ajer
  -29%

  Fritezë me ajer

  Zgjidhja ideale, për të gjithë ata që pëlqejnë patatet e skuqura.

  -Fuqia 1.300 - 1.500 Watt
  -Kapaciteti: 2.5 L
  -Temperatura 80-200°C

  Oferta: 9,990 Lekë

  Çmimi Club5: 8,390 Lekë

  Fritezë me ajer
  -29%

  Fritezë me ajer

  Friteza me ajer.

 • Seti Copperluxx me 2 tava
  -50%

  Seti Copperluxx me 2 tava

  - Tava e thellë (40x30x7)
  Tava e sheshtë (41,3x31,3x3)
  Gatuani vetem me një pikë vaj

  Çmimi i rregullt: 9,990 Lekë

  Oferta: 4,990 Lekë

  Seti Copperluxx me 2 tava
  -50%

  Seti Copperluxx me 2 tava

  Seti Copperluxx me 2 tava

 • Set batanije & jastëk Warm Hug V3
  -50%

  Set batanije & jastëk Warm Hug V3

  • Shumë i butë dhe i ngrohtë
  • Perçinë për tu mbërthyer tek shpatullat
  • 5 ngjyra & 2 përmasa

   

  Çmimi i rregullt: 6,990 Lekë

  Oferta: 3,495 Lekë

  Set batanije & jastëk Warm Hug V3
  -50%

  Set batanije & jastëk Warm Hug V3

  Set batanije & jastëk Warm Hug V3

 • Tharëse Flokësh 2në1
  -70%

  Tharëse Flokësh 2në1

  Tharëse Flokësh 2në1 Wellneo me tre nivele nxehtesie dhe dy nivele fuqie! Than floket deri në 70% më shpejt

  Çmimi i rregullt: 7,990 Lekë

  Oferta: 2,390 Lekë

  Tharëse Flokësh 2në1
  -70%

  Tharëse Flokësh 2në1

  Me tre nivele nxehtesie dhe dy nivele fuqie! Than 70% më shpejt

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video