Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Muaji Delimano

  Muaji Delimano

  Super oferta në Delimano me produktet të cilat i duhen çdo shtëpie!

  • Nutribullet Origjinal
  • Rubinet per ujin e ngrohte
  • Seti i Thikave Chef Power

  Muaji Delimano

  Muaji Delimano

  Super oferta në Delimano me produktet të cilat i duhen çdo shtëpie!

 • Rubineti dixhital për ngrohjen e ujit
  -30%

  Rubineti dixhital për ngrohjen e ujit

  • Rubinet Dixhital
  • Montim i thjeshtë
  • Kurseni ujë dhe energji

  Çmimi i rregullt: 9.990 Lekë

  Oferta: 6.990 Lekë

  Rubineti dixhital për ngrohjen e ujit
  -30%

  Rubineti dixhital për ngrohjen e ujit

  Rubineti dixhital për ngrohjen e ujit Delimano PRO

 • Balerina Elegante 4.0 Comfort

  Balerina Elegante 4.0 Comfort

  • Elegante & te rehatshme
  • Të kombinueshme me çdo stil
  • Sholle e harkuar

  Çmimi: 6.990 Lekë

  Çmimi Club5: 4.893 Lekë

  Balerina Elegante 4.0 Comfort

  Balerina Elegante 4.0 Comfort

  Shijoni rehatinë e balerinave më të reja Walkmaxx.

 • Trapan Shume Funksional
  -70%

  Trapan Shume Funksional

  Bëni punën tuaj edhe më të thjeshtë me këtë trapano fantastike e cila kryen funksione të ndryshme. Punon me bateri!

  Çmimi i rregullt: 12.990 Lekë

  Oferta: 3.890 Lekë

  Trapan Shume Funksional
  -70%

  Trapan Shume Funksional

  Trapano e cila kryen funksione të ndryshme. Punon me bateri!

 • Seti Master CopperLux

  Seti Master CopperLux

  Seti Master CopperLux

  Seti Master CopperLux

  Një set i kompletuar me enë gatimi që çdo shef kuzhine duhet të ketë!

oferta-speciale
akcija-1

Ofertat

sic-i-keni-pare-ne-tv
sic-i-keni-pare-ne-tv

I keni parë në TV

club5
ofertat

Club 5*

novo
novo

Produktet më të reja

Vlerësimet e klientëve:

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video