Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Pajisja Vibroshaper

  Pajisja Vibroshaper

  • Tonifikoni dhe jepni formë trupit
  • Krijoni muskuj në bazë të tekonologjisë me lëkundje
  • Lehtëson lodhjen

  Çmimi: 29.990 Lekë

  Pajisja Vibroshaper

  Pajisja Vibroshaper

  Me Vibroshaper humbisni peshë, digjni kalori dhe tonifikoni trupin.

 • Pista Magjike Magic Track
  -33%

  Pista Magjike Magic Track

  Loja më e pëlqyer e vitit tani në një version të ri! 

  • Gjatësia 3,3 metra
  • Makinë e kuqe me 5 drita LED
  • Pista shkëlqen në errësirë

  Çmimi i rregullt: 3.690 Lekë

  Oferta: 2.490 Lekë

  Pista Magjike Magic Track
  -33%

  Pista Magjike Magic Track

  Pista, Makina dhe dritat

 • Masazhues me ngrohje
  -50%

  Masazhues me ngrohje

  • Vetëm 15 minuta
  • Ndihmojë në qetësimin e këmbëve të lodhura
  • Lehtësojë dhimbjet e artritit
  • Relaksojë muskujt e tendosur

  Çmimi i rregullt: 7.990 Lekë

  Oferta: 3.990 Lekë

  Masazhues me ngrohje
  -50%

  Masazhues me ngrohje

  Masazhues me ngrohje, për këmbët tuaja!

oferta-speciale
akcija-1

Ofertat

sic-i-keni-pare-ne-tv
sic-i-keni-pare-ne-tv

I keni parë në TV

club5
ofertat

Club 5*

novo
novo

Produktet më të reja

Vlerësimet e klientëve:

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video