Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Glob me drita shumëngjyrëshe
  -40%

  Glob me drita shumëngjyrëshe

  • 120 pamje të ndryshme dritash
   Kombinim 4 ngjyrash
  • Komandohet dhe me pult
   Mbulon deri në 130m2

  Çmimi i rregullt: 6.990 Lekë

  Oferta: 4.190 Lekë

  Glob me drita shumëngjyrëshe
  -40%

  Glob me drita shumëngjyrëshe

  Krijoni momente magjike dhe një atmosferë festash në çdo kohë

 • Pista, Makinat dhe Muret
  -50%

  Pista, Makinat dhe Muret

  Loja më e pëlqyer e vitit tani në një version të ri! 

  • Pista 3 metra
  • 2 makina me drita LED
  • Dhe shumë aksesorë të tjerë

  Çmimi i rregullt: 5.990 Lekë

  Oferta: 2.990 Lekë

  Pista, Makinat dhe Muret
  -50%

  Pista, Makinat dhe Muret

  Pista, Makinat dhe Muret

 • Llampa portative

  Llampa portative

  • Kombinim 4 ngjyrash 
   Deri në 120 orë ndriçim i pandërprerë
  • Çdo llampë ka një litar 1 metër të gjatë

  Çmimi: 1.990 Lekë

  Llampa portative

  Llampa portative

  Llampa portative me 4 ngjyra të ndryshme

 • Masazhues me ngrohje
  -50%

  Masazhues me ngrohje

  • Vetëm 15 minuta
  • Ndihmojë në qetësimin e këmbëve të lodhura
  • Lehtësojë dhimbjet e artritit
  • Relaksojë muskujt e tendosur

  Çmimi i rregullt: 7.990 Lekë

  Oferta: 3.990 Lekë

  Masazhues me ngrohje
  -50%

  Masazhues me ngrohje

  Masazhues me ngrohje, për këmbët tuaja!

 • Pista, Makinat dhe Muret
  -50%

  Pista, Makinat dhe Muret

  Pista, Makinat dhe Muret
  -50%

  Pista, Makinat dhe Muret

  Bashkohuni me grupin prej 7 milijon fëmijësh që luajnë me Magic Track

oferta-speciale
akcija-1

Ofertat

sic-i-keni-pare-ne-tv
sic-i-keni-pare-ne-tv

I keni parë në TV

club5
ofertat

Club 5*

novo
novo

Produktet më të reja

Vlerësimet e klientëve:

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video