Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

  Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

  - Ulje deri në 50% në muajin e pastrimit!
  - Fshesë për pastrim Wet&Dry
  - Fshese me avull Nano Plus

  Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

  Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

  Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

 • Blender dore Delimano

  Blender dore Delimano

  Përgatitni smoothie dhe lëngje të mbushura me lëndë ushqyese në pak minuta! Përfshin shishen 600ml me kapak udhëtimi. Fuqia 600 W.

  Çmimi: 3,990 Lekë

  Çmimi Club5: 3,190 Lekë

  Blender dore Delimano

  Blender dore Delimano

  Përgatitni smoothie dhe lëngje të mbushura me lëndë ushqyese!

 • Zgarë Elektrike Joy
  -40%

  Zgarë Elektrike Joy

  - Dy sipërfaqe e sheshtë dhe me vija
  - Fuqia 2300 W
  Përmasa 59,2 x 32,3 x 7 cm

  Çmimi i rregullt: 9,990 Lekë

  Oferta: 5,990 Lekë

  Zgarë Elektrike Joy
  -40%

  Zgarë Elektrike Joy

  Zgarë Elektrike Joy

 • Dita shkon ashtu si fillon
  -20%

  Dita shkon ashtu si fillon

  Zëvendësoni dyshekun tuaj dhe Kurseni 20% në ÇDO dyshek Dormeo! Garanci deri në 15 vite!

  Çmimi i rregullt: 34,990 Lekë

  Oferta: 27,992 Lekë

  Dita shkon ashtu si fillon
  -20%

  Dita shkon ashtu si fillon

  Garanci deri në 15 vite!

 • Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

  Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

  Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

  Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

  Pa magji, të duhet Rovus në do pastërti

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia