Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 
 • TRANSPORT FALAS

  TRANSPORT FALAS

  Festat po afrojnë dhe bashke me to edhe ofertat. Për çdo porosi mbi 4.990 lekë përfitoni transport falas. Vetëm në datat 1-5 Dhjetor.

  TRANSPORT FALAS

  TRANSPORT FALAS

  Gezuar Festat

 • Multicooker Pro

  Multicooker Pro

  Bejini festat me magjike duke gatuar një shumëllojshmeri pjatash me Multicooker Pro.15 programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim.

  Multicooker Pro

  Multicooker Pro

  Multicooker Pro

 • Fritezë Air Fryer Pro
  -20%

  Fritezë Air Fryer Pro

  - 3,5l kapacitet
  - Fuqia 1.250 - 1.400 Watt
  Temperatura nga 80-200 °C

  Çmimi i rregullt: 9,990 Lekë

  Oferta: 7,990 Lekë

  Fritezë Air Fryer Pro
  -20%

  Fritezë Air Fryer Pro

  Fritezë Air Fryer Pro

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë