Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këpucë Moccasins 3.0 Walkmaxx

Photo
Video
-63%

Provoni këpucët e reja Walkmaxx Moccasin të cilat tani vijnë me një pamje të re dhe shollën inovative të harkuar e cila do ti japë mbështetjen e duhur shputave të këmbës.

 • ndihmojnë në përmirësimin e qëndrimit
 • ndihmojne në parandalimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës
 • ndihmojnë në tonifikimin dhe forcimin e muskujve (vithe, kofshë, shpinë dhe barkut
 • stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe ndihmojnë në parandalimin e celulitit
Këpucë Moccasins 3.0 Walkmaxx

Çmimi: 6.990 Lekë


Oferta: 2.600 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Provoni këpucët e reja Walkmaxx Moccasin të cilat tani vijnë me një pamje të re dhe shollën inovative të harkuar e cila do ti japë mbështetjen e duhur shputave të këmbës.

 • ndihmojnë në përmirësimin e qëndrimit
 • ndihmojne në parandalimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës
 • ndihmojnë në tonifikimin dhe forcimin e muskujve (vithe, kofshë, shpinë dhe barkut
 • stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe ndihmojnë në parandalimin e celulitit
Më shumë
Detajet e produktit

Walkmaxx Moccasins 3.0 – për më shumë rehati!

Modeli më i ri i këpucëve Moccasins është dizenjuar për tu përshtatur me të gjitha veshjet. Kepucet Walkmaxx Moccasins janë të përshtatshme për tu veshur çdo ditë nëse jeni duke shkuar në punë, po dilni për pazar apo për një shëtitje në park. Sholla e harkuar e këpucëve Walkmaxx do të sigurojë rehati gjatë gjithë ditës.

Shtresë memory

Për të siguruar sa më shumë rehati dhe relaks në çdo hap që ju hidhni këpucët e reja Walkmaxx Moccasin kanë një shtresë memory në brëndësi. Shtresa me material memory do të sigurojë butësi dhe mbështetjen e duhur të shputave te kembes ne cdo hap qe ju hidhni. Shtresa memory lehtëson presionin e ushtruar mbi shputat e kembëve, enjtjet dhe dhimbjet, siguron mbështetjen e duhur të këmbës dhe rrit qëndrueshmërine gjatë ecjes. Perfekte për ditët e gjata e të lodhshme jashtë shtëpisë.

Provoni këpucët Walkmaxx dhe ju do ta keni të vështirë të ndaheni nga to!

Shollë e harkuar Walkmaxx për më shumë aktivitet muskujsh

Prodhuar për të përmirësuar jetën tuaj duke ndryshuar mënyrën se si ju ecni, këpucët Walkmaxx Moccasin 3.0 me shollën e tyre unike dhe të veçante do t'ju japin ndjesinë sikur jeni duke ecur mbi rërën e butë. Me komoditetin e Walkmaxx, ju do të ndjeni thembra juaj të zhyten në tokë ndërkohë që ecni, shtrirje përpara ashtu si pesha juaj në qendrën e saj, dhe ik me gishtërinjtë tuaj.

Ju japin një levizje rrethore natyrale e cila bën të mundur shpërndarjen e peshës trupore nga shputa e këmbës, në muskujt e shpinës dhe të vitheve. Kjo lëvizje do të japë rezulatet në forcimin e këmbëve, vitheve shpinës dhe muskujve të barkut.

Disa arsye pse duhet të zgjidhni WALKMAXX Fitnes Moccasins 3.0

 • Përmirësojnë qëndrimin
 • Ndihmojnë në uljen e tensionit - të shkaktuar nga ecja - në këmbë dhe muskuj
 • Ndihmojnë në parandalimin e dhimbjeve në kyçe dhe shpinë
 • Tonifikojnë dhe forcojnë muskujt (e këmbëve, vitheve dhe muskujt e barkut)
 • Djegin kaloritë dhe ju ndihmojnë të humbisni peshë dhe parandalojne celulitin
 • Përshtaten me veshje të ndryshme

Walkmaxx Moccasins 3.0 ju ndihmojne të mbani trupin në formë

Këpucët e reja Walkmaxx me shollën origjinale të harkuar e cila stimulon aktivizimin e muskujve të vitheve dhe kofshëve. Sholla jep mbështetjen e duhur të shputës së këmbës kur ju ecni, që do të thotë se sa më shpesh ju ti vishni dhe sa më shumë të ecni gjatë ditës, aq më shumë do të ndihmojnë në qarkullimin e gjakut dhe mbajtjen e trupit në formë.

Këpucët për femra Walkmaxx shpërndajnë presionin e ushtruar mbi nyje tek muskujt dhe në këtë mënyrë ju do të humbisni peshë dhe do të forconi trupi.

Rekomandohet për:

 • Të gjithë që duan të mbajnë trupin në formë me minimumin e stërvitjes
 • Personat të cilët nuk kanë kohë për tu stërvitur në palestër
 • Femrat të cilat ndjekin moden dhe në të njëjten kohë duan të mbajnë trupin në formë
 • Femrat të cilat kërkojnë këpucë të rehatshme
Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

 • Sholla e harkuar Origjinale WALKMAXX prodhuar me EVA-rubber
 • Shik, të lehta, me vetëajërosje dhe të rehatshme
 • Konceptuar dhe dizenjuar në Gjermani
 • Më shumë se 4 milion konsumatorë të kënaqur ne Botë
 • Ngjyrat: Vishnje, të zeza, bezhë dhe blu
Të dhëna teknike
Available sizes 36-41
Funksione Shtesë me sfungjer memori
Material: Pjesa e sipërme tekstil
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë, memory foam
Ngjyrat e disponueshme bezhë, blu e errët, e kuqe, e zezë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

Alma

www.delimano.al

29/05/2015

walkmaxx
Teper teper te rehatshme, une vuaj nga venat varikoze dhe me kepuca apo atlete te tjera ndjeja me shume dhimbje ne kembet e mia, tani qe kam veshur Walkmaxx dhimbjet jane rralluar... dhe per me teper kombinojne me cdo gje...

Produktet 1