Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çizme prej gome Walkmaxx

Photo
Video
-69%

Jeni duke kërkuar për çizme me shollë të harkuar? Tani ju mund të ecni me stil dhe rehati maksimale edhe kur është duke rënë shi. Çizmet Walkmax janë dizenjuar me shollën origjinale të harkuar të Walkmaxx e cila do të stimulojë aktivitetin e muskujve të këmbëve dhe vitheve.

Me çizmet Walkmaxx ju mund të:

 • Digjni më shumë kalori
 • Rrisni aktivitetin muskular
 • Përmirësoni pamjen tuaj dhe tonifikoni muskujt
Çizme prej gome Walkmaxx

Çmimi: 8.490 Lekë


Oferta: 2.600 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jeni duke kërkuar për çizme me shollë të harkuar? Tani ju mund të ecni me stil dhe rehati maksimale edhe kur është duke rënë shi. Çizmet Walkmax janë dizenjuar me shollën origjinale të harkuar të Walkmaxx e cila do të stimulojë aktivitetin e muskujve të këmbëve dhe vitheve.

Me çizmet Walkmaxx ju mund të:

 • Digjni më shumë kalori
 • Rrisni aktivitetin muskular
 • Përmirësoni pamjen tuaj dhe tonifikoni muskujt
Më shumë
Detajet e produktit

Mënyra më e mirë për të shijuar ditët me shi plotë stil dhe rehati

Çizmet prej gome Walkmaxx do të ofrojnë komfortin maksimal gjatë ecjes për të gjitha moshat. Me këto çizme shumë të rehatshme, ju jo vetëm do të keni ndjesinë sikur jeni duke ecur mbi re - por gjithashtu do të përmirësoni shëndetin dhe mënyrën e jetesës. Dizenjuar me shollën e harkuar origjinale Walkmaxx e cila ndihmon që shputa e këmbës të përkulet në mënyre korrekte gjatë kohës që ju ecni dhe do të bejë të mundur shpërndarjen e presionit nga nyjet tek muskujt. Kjo do të thotë që ju do të humbisni peshë dhe do të forconi trupin më shpejtë dhe duke parandaluar dhimbjet e gjunjëve dhe shpinës.

Çizmet prej gome Walkmaxx janë dizenjuar për tu përshatur me çdo veshje. Çizmet Walkmaxx janë kundra ujit dhe nuk lejojnë atë të depërtojë në brëndësi. Vishini çizmet prej gome Walkmaxx kur jeni duke ecur në ditët me shi dhe ato do të mbrojnë këmbet tuaja nga pellgjet e ujit dhe shiu i madh.

Disa arsye pse duhet të investoni për të pasur një palë çizme Walkmaxx:

 • Sholla origjinale e harkuar Walkmaxx e përbërë nga një përzjerje ekologjike e gomës me cilësore EVA
 • Kundra ujit dhe erës për t'ju siguruar më shumë rehati gjatë diteve me shi
 • Siguron pozicionin e duhur dhe qëndrueshmëri në kyçe
 • Përmirëson qëndrimin
 • Rrit aktivitetin e muskujve
 • Ju jep ndjesinë e të ecurit zbathur
 • Bën të mundur shpërndarjen e peshës trupore
 • Ju ndihmon të digjni kalori dhe të humbisni peshë në çdo hap
 • Ndihmon në forcimin dhe tonifikimin e muskujve
 • Ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve të shkaktuar nga ecja në kyçe dhe shpine
 • Çizmet prej gome Walkmaxx vijnë me modelet dhe kombinimet më tërhqëse
Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Prodhuar për të përmirësuar cilesinë e jetesës duke ndryshuar mënyrën sesi ju ecni. Me një avantazh special dhe shollë të harkuar e cila do t'ju japë ndjesinë sikur jeni duke ecur mbi rërë të butë. Me komoditetin e çizmeve prej gome Walkmaxx, ju do të ndjeni thembra juaj të zhyten në tokë ndërkohë që ecni, shtrirje përpara te gishtrinjëve dhe shpërndarjen e peshës në mënyrë të barabartë.
 • Çizmet prej gome Walkmaxx ju japin një levizje rrethore natyrale e cila bën të mundur shpërndarjen e peshës trupore nga shputa e këmbës, në muskujt e shpinës dhe të vitheve. Kjo lëvizje do të japë rezulatet në forcimin e këmbëve, vitheve shpinës dhe muskujve të barkut.

Rekomandohet për:

 • ata të cilët preferojnë të kenë çizme prej gome funksionale dhe të rehatshme në të njëjtën kohë
 • ata të cilët janë duke kërkuar për çizme të rehatshme dhe të përshtashme për kohë të lagësht.
 • ata të cilët dëshirojnë të mbajnë trupin në formë duke ndjekur modën e fundit
 • ata të cilët kanë dhimbje të shpinës apo këmbeve
 • ata të cilët duan të mbajnë trupin në formë perfekte
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Funksione Shtesë kundraujit, kundraerës
Material: Sholla e brendshme EVA, tekstil
Material: Sholla e jashtëme gomë, tekstil
Ngjyrat e disponueshme blu e errët, e zezë, me kuadrate
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Nora

www.delimano.al

10/10/2014

praktike
jane shume te rehatshme dhe shume te mira. nuk fusin uje

Produktet 1