Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aromatizues për këpucët Walkmaxx Magic Deodorizers

Photo
Video
 • Eliminon aromën nga këpucët, sirtarët, dollapët, banjoja, makina
 • Përmban parfum natyral lulesh dhe aromatizon për një kohë të gjatë
 • Cilësi e lartë kundra insekteve
Aromatizues për këpucët Walkmaxx Magic Deodorizers
990 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë
 • Eliminon aromën nga këpucët, sirtarët, dollapët, banjoja, makina
 • Përmban parfum natyral lulesh dhe aromatizon për një kohë të gjatë
 • Cilësi e lartë kundra insekteve
Më shumë
Detajet e produktit

Eliminoni erën e këpucëve me ndihmën e aromatizuesit Magjik

Shpëtoni nga era e keqe rreth jush, nuk ka rëndësi se ku je - provoni magjinë e deodorantit Walkmaxx! Deodorant i vogël, i dobishëm për tju ndihmuar për të hequr aromërat nga shtëpia juaj, makina, zyra ...

Ato janë të gatshme për t'u përdorur dhe mund të përdoren kudo ku ka erë të keqe: kuzhinë, banjo, bodrume, dhe dollapët e këpucëve etj...

Eleminon erën e keqe dhe nuk lë asgjë, me përjashtim te ajrit të freskët

Deodoranti magjik Walkmaxx eliminon të gjitha erërat e:

 • kafshëve,
 • duhanit,
 • kuzhinës (peshk, fasule, lakra….),
 • lageshtirës, këpucëve, etj.
Informacione Shtesë

Eleminon erën e keqe dhe nuk lë asgjë, me përjashtim te ajrit të freskët

Deodoranti magjik Walkmaxx eliminon të gjitha erërat e:

 • kafshëve,
 • duhanit,
 • kuzhinës (peshk, fasule, lakra….),
 • lageshtirës, këpucëve, etj.

Këto deodorante të dobishëm mund të përdoren dhe si deodorant këpucësh (gjatë natës), si deodorant i kafshëve, mbeturinave të brendshme, WC, makinës, bodrumit etj

Ajo sulmon aromërat e këqia, nuk i mbulon ato

Paketimi përmban 6 kapsula polietileni të cilat përmbajnë parfum natyror lulesh. Ato rezistojnë për një kohë të gjatë. Falë përbërjes së tyre të veçantë dhe me përzierjet delikate dhe vajra natyrore esenciale, Deodoranti magjik Walmaxx nuk mbulon erërat e këqia por i sulmon ato.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star