Nuk keni produkte në shportë

Provo

Masazhues trupi Wellneo Tonific

Photo
Video
-30%

Mënyra revolucionare për të tonifikuar trupin, hequr dhjamin dhe celulitin, përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe sigurisht për të shijuar masazhimin. Përfshin 3 koka të cilat zevëndësohen lehtësisht dhe kokën për të hequr kallot.

Pajisja mundëson:

 • masazhim të thellë të muskujve
 • eleminimin e celulitit
 • masazhimin e trupit
Masazhues trupi Wellneo Tonific

Çmimi: 6.990 Lekë


Oferta: 4.890 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Mënyra revolucionare për të tonifikuar trupin, hequr dhjamin dhe celulitin, përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe sigurisht për të shijuar masazhimin. Përfshin 3 koka të cilat zevëndësohen lehtësisht dhe kokën për të hequr kallot.

Pajisja mundëson:

 • masazhim të thellë të muskujve
 • eleminimin e celulitit
 • masazhimin e trupit
Më shumë
Detajet e produktit

9 Gjëra me të cilat do ju ndihmojë Tonific:

A keni zbuluar se nuk mund të vishni pantallonat e sezonit të shkuar? Thojini STOP celulitit. Falë formës së tij unike dhe teknologjisë më të mirë, ky masazhator do ju ndihmojë të formoni një trup të bukur dhe seksi të cilin as në ëndërr nuk e keni parë deri tani.

 1. Më në fund humbisni peshë pa mundim dhe stërvitje të cilën nuk e pëlqeni,
 2. Forconi dhe tonifikoni muskujt
 3. Transformoni pjesët e trupit si: muskujt e barkut, vithet, kofshët, këmbët dhe krahët
 4. Prishni qelizat e celulitit me vibrime dhe lëmoni lëkurën
 5. Më në fund hiqni celulitin e tepërt sepse pajisja ndikon në shtresat e thella të lëkurës falë 2.700 rrotullimeve në minutë
 6. Largoni dhimbjet e qafës dhe shpinës pas një dite të lodhshme
 7. Përmirësoni qarkullimin, reduktoni lodhjen dhe relaksoni muskujt e tendosur
 8. Largoni lëkurën e ashpër nga këmbët
 9. Dhe zbavituni duke e bërë atë!

Pajisja 4në1: Tonifikim & Reduktim Celuliti & Masazhues Trupi & Heqje Kallosh

1. Tonifik Shkatërron Celulitin

Thojini lamtumirë celulitit njëherë e përgjithmonë me Tonifik – duke zgjedhur sferat për masazhim të cilat do ju ndihmojnë të rrisni qarkullimin e gjakut, të largoni toksinat, dhe të reduktoni masat e lëngut të cilat përmbajnë celulit: të ndenjurat, kofshë, krahë dhe stomak.

2. Ju ndihmon të keni një trup të lëmuar të cilin Shumë e Keni Dashur

Copa dhjami? Largojini ato me sferat kundra celulitit të cilat arrijnë pjesët më të thella të lëkurës dhe simulojnë muskujt.

3. Relaksoni muskujt me Sferat në formë Spirale

Me Masazhuesin Tonifik ju do të kujdeseni për trupin dhe për humorin tuaj. Pas një dite të lodhshme nuk ka asgjë më mirë se sa disa vibrime të buta në të gjithë trupin të cilat do ju dhurojnë kënaqësi - dhe nuk do të keni më nevojë për masazhe të shtrenjta në qëndra të ndryshme.

4. DHURATË! Lëmoni këmbët dhe thembrat me larguesit e kallove

Me Tonifik merrni gjithashtu dhe larguesit e kallove: të buta dhe të forta. Në varësi të fotësisë së lëkurës, zgjidhni aksesorët më të përshtatshëm të cilat do të largojnë pjesët e forta të lëkurës duke ju dhuruar një lëkurë të butë si të fëmijëve.

Përfito nga avantazhet e Tereapisë së Ngrohtë dhe të Ftohtë, gjithashtu!

Disa herë masazhimi është më i këndshëm kur është i ftohtë dhe disa herë kur është ngrohtë. Tonifik ju a ofron të dyja - ju mund të shijoni avantazhet e terapisë së ftohtë dhe të ngrohtë duke i ftohur sferat në frigorifer ose duke i zhytur në vaj të ngrohtë.

Sistemi i Terapisë së Ftohtë

I ftohti bën që enët e gjakut të kontraktohen dhe më pas të dilatohen, të cilat e ushqejnë lëkurën me më shumë oksigjen. Ajo siguron një ndjesi freskie. Rekomandohet për dhimbjet akute të shkaktuara nga dëmtimet e indeve.

Sistemi i Terapisë së ngrohtë

E ngrohta është relaksuese. Kjo është arsyeja pse muskujt e lodhur i përgjigjen më mirë të ngrohtit. E ngrohta është mirë për trajtimin e dhimbjeve kronike. Dhimbjet kronike janë të vazhdueshme dhe të përsëritura. I ngrohti rrit furnizimin më gjak dhe simulon eliminimin e toksinave. Pajisja gjithashtu relakson dhimbjet dhe ngurtësimin për të sjellë lehtësim.

Informacione Shtesë

3 modele për 3 masazhe të ndryshme

1. Sferat për lehtësimin e dhimbjeve në thellësi

Dizenjuara për të simuluar pikat e ndjeshme të cilat ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të muskujve dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut. Ideale për krahët dhe këmbët e lodhura.

Maja të gjata për Masazh të Thellë

2. Sferat kundra celulitit

Dizenjuar për të ndikuar në shtresat më të thella të lëkurës dhe ndihmojnë në reduktimin dhe pamjen e celulitit në vithe, kofshë, krahë dhe bel.

Sferat për masazh të thellë

3. Sferat me forma spirale

Dizenjuar për të simuluar shplodhjen, ofrojnë një masazh të përgjithshëm i cili ndihmon në heqjen e lodhjes dhe dhimbjeve. Masazhi mund të aplikohet në qafë, kurriz dhe në pjesët e tjera të trupit ku muskujt kanë nevojë për shplodhje.

Lehtëson dhimbjet dhe lodhjen

Ndryshimi i Sferave është i Lehtë dhe Kryhet në pak Sekonda

 • hiqni të 3 sferat
 • zëvendësojini me sferat e tjera.

40 herë më të Fuqishme se Masazhi i Duarve

Sekreti i masazhuesit Tonific qëndron në format unike dhe ergonomike të sferave dhe mekanizmat e avancuara të cilat kryejnë më shumë se 2.700 rrotullime në minutë.

Falë fuqisë së tij Tonific ndihmon në shpërbërjen e celulitit dhe reduktimin e pamjes së tij.

Duke masazhuar çdo pjesë të trupit ajo ndihmon në rritjen e mikro qarkullimit, dhe ul tensionin e muskujve të tendosur në pjesët e masazhuara. Masazhi pasuron muskujt me oksigjen të freskët, duke lejuar muskujt të shplodhen.

Me masazhin e duarve ne mund të masazhojmë një pjesë të trupit 60 herë në minute. Në këtë mënyrë mund të masazhojmë të gjithë trupin dhe të nxisim djegien e yndyrnave.

Tonifik mund të masazhojë qelizat me një shpejtësi rreth 2.700 rrotullime në minutë! Na duhet vetëm 1 minutë me Tonifik e cila krahasohet me 40 minuta me masazh duarsh. Në këtë mënyrë do të shikoni rezultatet shumë më shpejt.

Në çdo moment të ditës, mund ti kushoni pak kohë vetes

Tonifik do të jetë miku juaj më i mirë kur doni të jeni vetëm, larg nga zhurma e botës. Relaksoni trupin tuaj të lodhur:

 • Kur jeni duke parë TV,
 • Pasi keni bërë dush,
 • Pasi jeni lyer me kremin e trupit,
 • Kur keni dhimbje koke,
 • Pas një dite të lodhshme pune,
 • Pas një aktiviteti fizik të lodhshëm,
 • Pasi jeni lodhur gjithë ditën,
 • Gjatë pasdites kur fëmijët kanë rënë në gjumë,
 • Para se të flini gjumë.

Rezultatet do të duken pas 2 javësh për të dy:

Femrat...

 • Bark tërheqës

 • Vithe të bukura

 • Krahë të tonifikuar

... dhe meshkujt!

 • Muskuj tërheqës

 • Biceps të admirueshëm

 • Gjoks seksi

Ju mund të masazhoni veten...

Ose dikush tjetër mund ta bej për ju!

Në qoftë se keni probleme me këmbët e ashpra ose kallo...

Tonifik mundëson dhe aksesorë për heqjen e kallove në 2 modele të ndryshme. Në varësi të fortësisë së lëkurës, zgjidhni aksesorët më të përshtatshëm të cilat do heqin fortësinë e lëkurës dhe do të bëjnë këmbët tuaja të lëmuara si të fëmijëve.

Ju do të merrni

 • 5 shtresa të buta
 • 5 shtresa të forta

Të cilat përfshihen në paketim!

Me Tonifik ju mund të përmirësoni pamjen e këmbëve tuaja, krahëve dhe vitheve me vetëm 10 minuta në ditë. Nuk ka nevojë për tu torturuar në banjo. Ju mund të masazhoheni edhe kur jeni shtrirë duke pare një film.

Paketimi përmban:

1x Paisja Tonific me rregullimin e shpejtësisë

1 x Set me 3 koka masazhuese të cilat nderrohën për:

 • masazhim të thellë të muskujve
 • eleminimin e celulitit
 • masazhimin e trupit

1 x kokë për heqjen e kallove:

 • 5 shtresa të buta
 • 5 shtresa të forta

 

5 shtresa të buta

 

5 shtresa të forta

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star