Nuk keni produkte në shportë

Provo

Streçe Top Shop Slim 'n Lift Caresse Jeans

Photo
Video

Streçet Jeans Caresse kombinojnë stilin e xhinseve dhe komfortin maksimale dhe ndjesinë e butësisë të streçeve tuaja të preferuara.

 • Teknologji SlimFlex
 • Duken si xhinse por ofrojnë butësinë dhe rehatinë e streçeve
 • Pa komça, pa perçina, pa zinxhir
 • Pa tegela
Streçe Top Shop Slim 'n Lift Caresse Jeans
Nga 5.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Streçet Jeans Caresse kombinojnë stilin e xhinseve dhe komfortin maksimale dhe ndjesinë e butësisë të streçeve tuaja të preferuara.

 • Teknologji SlimFlex
 • Duken si xhinse por ofrojnë butësinë dhe rehatinë e streçeve
 • Pa komça, pa perçina, pa zinxhir
 • Pa tegela
Më shumë
Detajet e produktit

Streçe Jeans Caresse

Streçet Jeans Caresse kombinojnë stilin e xhinseve dhe komfortin maksimale dhe ndjesinë e butësisë të streçeve tuaja të preferuara. Pa kopsa, pa perçina, pa zinxhir, streçet Jeans Caresse janë gjithmonë të rehatshme dhe në modë. Askush nuk do ta kuptojë që ato NUK janë xhinse. E dini se cfare i ben keto strece kaq fantastike? Streçet Slim N Lift Caresse Jeans janë dizenjuar me teknologjinë e avancuar Slimflex që i jep trupit tuaj forma perfekte, për një pamje tërheqëse dhe seksi.

Thuajini lamtumire pantallonave të parehatshme që ju tregojnë shumë bark dhe njihuni me streçet më të rehatshme të cilat do t'ju ndihmojne të dukeni bukur dhe të ndiheni mirë!

Avantazhet:

 • Streçet Slim N LIft Caresse Jeans me teknologjinë SlimFlex
 • Duken si xhinse por ofrojnë butësinë dhe rehatinë e streçeve
 • Pa komça, pa perçina, pa zinxhir
 • Pa tegela
 • Shumë të rehatshme

Informacione mbi produktin:

 • Të disponueshme në 3 masa: S/M; L/XL; XXL.
  Masa Small/Medium Large/XLarge XXLarge
  Beli 60 cm -76 cm 66 cm - 82 cm 72 cm - 88 cm
  Gjatësia 90 cm 92 cm 94 cm
 • Materiali: 92% poliester, 8% elastike.
 • Mirëmbajtja: Këshillohet që streçet para se të lahen të kthen mbrapsht dhe të lahen me rroba me të njëjtën ngjyrë. Mos përdorni proçesin e shtrydhjes. Lahen në 30° dhe këshillohet që të përdoren detergjent jo shumë të fortë. Mos përdorni zbardhues dhe mos përdorni makinerinë tharëse për tharjen e tyre.
Të dhëna teknike
Materiali elastike
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star