• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Aksesorë për tonifikuesin Gymbit 6ABS

ID: 106049429

0 KomenteVlerësimi

Aksesorët 6Abs janë të dizenjuar për tu përshtatur me tonifikuesin 6Abs që ju lejon të tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta përdorim të përditshëm. Nëse ju gëzon relaksi pas një dite të gjatë ose jeni të etur për të bërë stërvitjen tuaj edhe më efikase – mbushja me xhel EMS do t'ju ndihmojë të tonifikoni muskujt, ti rehabilitoni pas lëndimit ose thjeshtë të pushoni pas një dite të gjatë. Ndihmon në:

 • Ndërtimin dhe forcimin e muskujve.
 • Muskuj barku dinjitoz.
 • Jep rezultate më të mira kur kombinohet me stërvitje.
 • Projektuar për tu përdorur kur shikon televizor, kur lexon një libër ose në një aktivitet sportiv.
 • E thjeshtë për tu përdorur.

 

Çmimi 990 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Tonifikoni trupin tuaj me pak minuta në ditë.

Aksesorët 6Abs janë të dizenjuar për tu përshtatur me tonifikuesin 6Abs që ju lejon të tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta përdorim të përditshëm. Nëse ju gëzon relaksi pas një dite të gjatë ose jeni të etur për të bërë stërvitjen tuaj edhe më efikase – mbushja me xhel EMS do t'ju ndihmojë të tonifikoni muskujt tuaj, ti rehabilitoni pas lëndimit ose thjeshtë të pushoni pas një dite të gjatë.

E butë, fleksibile, e rehatshme dhe 100% e sigurt.

Mbushjet me xhel janë të buta, elastike dhe të rehatshme. Sistemi është 100% i sigurt. Mbushja me xhel duhet të zëvëndësohet pas çdo 30-40 trajnimeve.

GYMBIT 6ABS SHAPER GEL PADS

Avantazhe

Avantazhet:

Ndihmon në:

 • Ndërtimin dhe forcimin e muskujve.
 • Muskuj barku dinjitoz.
 • Trajnimin dhe rigjenerimin e muskujve.
 • Rehabilitimin  muskujve.
 • Jep rezultate më të mira kur kombinohet me stërvitje.
 • Projektuar për tu përdorur kur shikon televizor, kur lexon një libër ose në një aktivitet sportiv.
 • E thjeshtë për tu përdorur.
 • Për përdorim në zonën e barkut. 
 • Stimulimi elektrik i muskujve.

Çmimi 990 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!