• Transport i shpejtë me korrier
 • Produkte të Çertifikuara
 • 100% garanci
Fito Ulje

Me rrotën e fatit të gjithë fitojnë 5-99% Ulje! Loja mbaron pas

Shtrese divani me një jastëk

0 KomenteVlerësimi

Shtresë divani e cila siguron rehati maksimale dhe përshtatet me pozicionin dhe temperaturën e trupit. Me material memory 3cm dhe mikrofibra të buta dhe 1 jastëk i cili do t'i japin mbështetjen e duhur kokës dhe qafës.

Çmimi: 8.990 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni avatazhet e shtresës së divanit

Shtresa e divanit do t'ju dhurojë relaks dhe rehati gjatë gjithë kohës e në të njenten kohe mbeshtetjen e trupit ne pozicion korrekt. Zhytuni ne butesine e shtreses Dormeo e cila sigurohet nga materiali 3cm memory. Përmasa 55x190. Ai i pergjigjet pozicionit dhe temperatures dhe pershtatet ne cdo kontur te trupit tuaj, duke maksimizuar rehatine dhe duke zvogeluar presionin ne muskuj dhe nyje.

Jastëk i cili mund të hiqet

Shtresa e divanit gjithashtu ka edhe nje jastek i cili nese deshironi mund ti hiqni dhe mund ta perdorni edhe me vete. Shtresa dormeo do t'ju dhuroje rehati dhe suport gjate kohes qe ju pushoni ne divanin tuaj.

Mikrofibrat e buta sigurojnë rehati dhe ngrohtësi

Mbulesa e shtreses eshte e prodhuar me material mikrofiber shume te bute i cili do te siguroje ngrohtesi dhe rehati gjate sezonit te dimrit.

DORMEO RELAX SOFA TOPPER 2PCS RED COVER W 55 X190

Avantazhe

Përshtatet në çdo divan

Shtresa e divanit Dormeo me dizajn unik, zgjidhje praktike e cila do ti shtojë reahtinë divanëve tuaj në dhomën e ndenjes. Shtresa e poshtme e saj është e përbërë nga një material i cili nuk do të lejojë shtresën të rrëshkasë.

Mbulesë e cila lahet në lavatriçe

Mbulesa e shtresës hiqet dhe lahet në lavatriçe, duke siguruar një higjene optimale dhe është e rekomandueshme për personat të cilet vuajnë nga alergjitë.

Info teknike

Informacione mbi produktin:

Përbërja e materialit:

Shtresa

 • Materiali i shtreses: 100% poliester dhe material viscozelastik sfungjer memory

Jastëku

 • Materiali: 100% poliester dhe 0.5cm sfungjer memory viskozelastik

Përmsa: 55 x 190Cm

Mirëmbajtja:

 • mbulesa lahet në 40°C
 • mos përdorni zbardhues
 • shtrydhje në temperaturë të ulët
 • nuk hekuroset

Çmimi: 8.990 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!

Na telefono

Për ndihmë me blerje, këshilla dhe porosi na telefononi në 04 451 44 00

Operatorët tanë do të jenë në dispozicion për këshillat, sugjerimet dhe pyetjet tuaja.