Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ngrohës dhome Rovus Handy Heater

Hiqini qafe ngrohësit e mëdhenjë që shpenzojnë shumë për ngrohjen e para-sezonit dimërore dhe merrni Rovus Handy Heater ngrohesin para-sezonal dimëror i cili është shumë kompakt dhe nuk zë fare hapesirë.

 • Vendoseni në prizë
 • Rregulloni termostatin
 • I pështatshëm për çdo dhomë dhe ambient të shtëpisë suaj
Ngrohës dhome Rovus Handy Heater
4.490 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Hiqini qafe ngrohësit e mëdhenjë që shpenzojnë shumë për ngrohjen e para-sezonit dimërore dhe merrni Rovus Handy Heater ngrohesin para-sezonal dimëror i cili është shumë kompakt dhe nuk zë fare hapesirë.

 • Vendoseni në prizë
 • Rregulloni termostatin
 • I pështatshëm për çdo dhomë dhe ambient të shtëpisë suaj
Më shumë
Detajet e produktit

Transformoni ambientet e ftohta në të ngrohta pa shpenzuar shuma të mëdha

A keni ftohtë, por është ende shumë heret për të filluar sezonën e ngrohjes?

Hiqini qafe ngrohësit e mëdhenjë që shpenzojnë shumë për ngrohjen e para-sezonit dimërore dhe merrni Rovus Handy Heater ngrohesin para-sezonal dimëror i cili është shumë kompakt dhe nuk zë fare vend. Dizajni termo-qeramikë redukton madhësinë dhe ju mundëson nxehtësi të menjëhershme.

Rovus Handy Heater është ngrohës protativ para sezonal dimëror që vendoset direkt në mur pë të ngrohur dhomën të cilën ju dëshironi. Është mjaft e fuqishme sa të transformoj një hapsirë deri 23m2 në ambient komfort dhe të ngrohtë.

 • 1. Vendoseni në prizë

  Handy Heater nuk ka nevojë për kabllo nëpër dysheme. Vetëm vendoseni direkt në prizë dhe ndizeni me butonin on/off dhe ngrohja do të filloj menjëherë.

 • 2. Rregulloni termostatin

  Termostati i rregullueshëm ju jep mundësi të zgjidhni temperaturën ekzakte që ju nevojitet në atë ambient për t'a shnderruar në ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm

3. I pështatshëm për çdo dhomë dhe ambient të shtëpisë suaj

Ngrohësi portativ është i përshtatshëm për çdo dhomë të shtëpisë tuaj:

 • Dhomë ndenje

 • Dhomë gjumi

 • Tualet

 • Dhoma e fëmijëve

 • Garazhd

 • Zyrë

I sigurt për përdorim dhe eficient në shpenzimin e energjisë elektrike!

Karakteristikat:

 • qeramikë e sigurte që përçon nxehtësinë
 • fikje automatike
 • Informacione Teknike:
 • Mbështjellës Plastik
 • Elemente të ngrohjes me qeramik
 • Fuqia: 370 W
 • 120 V AC 60Hz
 • Përmasat: lartësia 15cm , gjërësia 9cm
Të dhëna teknike
Add Info temperatura: 15ºC - 32ºC
vlotazhë: 220-240 V
Fuqia 370 W

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality