• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Jastëku masazhues me ngrohje

-30%

ID: 105932871

1 KomenteVlerësimi

Jastëk masazhator me ngrohje funksionon në shtëpi, në makinë, në zyrë duke siguruar masazh qetësues në shpinën, mesin dhe kofshët.

 • Mund të përdoret në shtëpi, në zyrë dhe në makinë.
 • Ajo mund të ngrohtë shpinën.
 • Masazhon shpinën tuaj në 5 vende.
 • Me nivele të ndryshme intensiteti.

Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi normal: 5.490 Lekë

Çmimi 3.840 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Jastek masazhator me ngrohje është e pajisur me 5 motore masazhi të fuqishme, duke siguruar masazh qetësues në shpinën, mesin dhe kofshët.

Ka nivele të ndryshme intensiteti. Është bërë prej pëlhure shumë i qëndrueshëm dhe i lehtë për të pastruar. Mundësia e ngrohjes ofron qetësues për shpinën.

Së bashku me produktin ju do të merrni dhe telekomandën.

Jastek masazhator me ngrohje funksionon me përshtatës në shtëpi ose përshtatës për makinë.

5 MOTORS MASSAGE CUSHION WITH HEAT

Avantazhe

Avantazhet:

 • Mund të përdoret në shtëpi, në zyrë dhe në makinë.
 • Ajo mund të ngrohtë shpinën.
 • Masazhon shpinën tuaj në 5 vende.
Info teknike

Informacione Teknike:

 • Dimensionet e produktit:: 102 x 53cm
 • 3 intensiteti masazh: ulët, të mesëm dhe të lartë
 • Nxehtësia: on / off
 • Temperatura ngrohjes: Deri në 50 gradë + / - 10 gradë
 • Upper masazh mbrapa / më të ulët mbrapa masazh / kofshë Massage: drita jeshile do të tregojë funksionin është në
 • ky produkt është për përdorim në qark 12V.
 • Adapter: 220-240V, 50Hz, CE

Per pastrimin:

 • Mbani pajisjen larg burimeve të energjisë, dhe sigurohuni që është e ftohtë para se ta pastroni.
 • Mos e vendosni mbi lëng kur e pastroni. Pastroheni me pëlhurë ose sfungjer të lagur.
 • Mos përdorni pastrues gërryes, furça, benzinë, vajguri, qelqi / mobilje polish, bojë hollë ose ujë të nxehtë për të pastruar njësi.
 • Për të pastruar pajisjen e njësisë, sigurohuni që pajisja të mos jetë në korend. Lëreni pajisje të ftohet dhe fshij poshtë me një leckë të lagur të pastër.

Kujdes:

 • Nëse keni ndonjë shqetësim në lidhje me shëndetin tuaj, konsultohuni me mjekun tuaj para se të përdorni këtë produkt.
 • Individët me stimulues kardiakë nuk duhet të përdorin këtë produkt.
 • Nëse ju të keni dhimbje në një muskul për një periudhë të zgjatur kohe, ndërpriteni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun tuaj.

Udhezime per mirembajtjen:

Pajisje duhet ruajtur në një vend ose kuti të sigurt, e të thatë. Shmangni kontaktoni me tehe të mprehta ose objekteve të cilat mund të jenë të prera. Mos varni njësinë nga kablli i energjisë.

Udhezimie te rendesishmeSiguria:

 • Ky produkt është për përdorim në qark 12V. Sigurohuni që produkti është e lidhur me një prizë që ka konfigurimin e njëjtë si në prizë.
 • Gjithmonë stakoj jastëk nga burimi i energjisë pas përdorimit, dhe para pastrimit.
 • Mos e takoni jastëkun nëse ajo ka rënë në ujë. Stakoj menjëherë.
 • Pajisja nuk duhet të lihet e pambikëqyrur kur është në prizë. Hiqeni nga priza kur nuk është në përdorim.
 • Mos e përdorni jashtë.
 • Mos e mbani pajisje si një dorezë.
 • Mbani kordonin larg nga sipërfaqet e nxehta.
 • Mbikëqyrje të ngushtë është e nevojshme kur kjo pajisje përdoret pranë fëmijëve, invalidëve ose personave me aftësi të kufizuara.
 • Kjo njësi nuk është një lodër. Fëmijët nuk duhet të përdorin atë ose të luajë me të.
 • Mos e përdorni pranë syve apo zona të tjera shumë të ndjeshme.
 • Për ta shkëputur, shtypni çelësin 'OFF', sigurohuni që të gjitha funksionet të kenë ndaluar, atëherë hiqni spinën nga priza.
 • Mbajeni kabllon larg nga sipërfaqet e nxehta.
 • Përdoreni këtë pajisje vetëm për qëllimin e menduar, siç përshkruhet në këtë manual.

Çmimi normal: 5.490 Lekë

Çmimi 3.840 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve1 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
Jasteku masazhues
E bleva dje kete jam shum e kenaqur pasi punoj ne kompjuter dhe shpina me lodhet ne jastik qe mbaja por kjo ishte shum e mire e rekomandoj te gjith qe punojne ne kompjuter e meriton ⭐⭐⭐⭐⭐ ata qe punojne ne kompjuter e din cfar do te thote te rrish 8 ose 10 ore ne karroge para kompjuterit eshte lodhje ,por me kete jastik shpina ndihet me e shplodhur dhe shpetova nga lodhia e kompjuterit qe rrij me ore duke punuar flm top shop....
Miranda

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!