• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Hekur portativ Rovus

ID: 106053887

0 KomenteVlerësimi

Sillini pamje të re pëlhurave tuaja me metodat më të sigurta dhe më efikase për të hequr rrudhat - deri në 5 herë më shpejt dhe shumë më të buta sesa me hekurosjen e zakonshme. Eleminon aromat e pakëndshme, heq rrudhat dhe dezinfekton rrobat tuaja me anë të avullit në mënyrë efektive.

 • Largon rrudhat e vështira.
 • Ofron një zgjidhje të shkëlqyer dhe të lehtë për hekurosjen e perdeve të varura.
 • Përdoret në çdo pëlhurë.
 • Perfekt për përdorim në shtëpi, zyrë apo udhëtime.

 

Çmimi 3.990 Lekë

Club5* 2.500 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

E lodhshme të sillesh rreth tavolinës së hekurosjes? Kur ishte hera e fundit që keni provuar ti keni çërçafët tuaj të freskët dhe me aromë sikur të jenë të ri?

Hekuri Rovus me avull ju bën ti thoni lamtumirë këtyre punëve përgjithmonë – freskoni dhe hekurosni rrobat tuaja dhe pulovrat me avull kurdo dhe kudo që të jeni pa asnjë mundim!

Rezultate mbreslënëse dhe të shpejta në çdo pëlhurë.

Hekuri portativ Rovus ofron çdo gjë që ju prisni nga një hekur klasik dhe më shumë. Ai zevëndëson nevojën e një tavoline hekurosje dhe hekuri të zakonshëm – ky hekur është projektuar posaçërisht për nevoja të shpejta në çdo lloj pëlhurë apo sipërfaqeje.

 • Largon rrudhat e vështira.
 • Ofron një zgjidhje të shkëlqyer dhe të lehtë për hekurosjen e perdeve të varura.
 • Përdoret në çdo pëlhurë.
 • Perfekt për përdorim në shtëpi, zyrë apo udhëtime.

Dezinfektim efektiv për një ambient shtëpie.

Gjithashtu do të vlerësoni dezinfektimin efektiv që largon aromat nga shtëpia juaj, merimangat dhe bakteret – thjeshtë duke shtuar ujë dhe kalimi për ta ngrohur, ju mund tju shpëtojë ndënjë grimcë pëlhure e dëmshme dhe alergjike që shkakton irritacion të lëkurës dhe vështirësi në frymëmarrje.

I lëvizshëm dhe i lehtë për të arritur zonat e vështira.

Për shkak se është i lëvizshëm dhe i lehtë, hekuri Rovus ju lejon që të hekurosni në çdo vënd sado të vështirë në shtëpin tuaj, që skeni mundur deri më sot. Ai gjithashtu:

 • Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e rrobave, duke përfshirë ato prej leshi dhe me thurje.
 • Pastron në tapicerit e mobiljeve, qelq, plastikë, qeramikë…
 • Pastron në mënyrë të përkryer lëkurën dhe kamoshin.
 • Nuk lë gjurmë në pëlhura gjatë proçesit të avullimit.
 • Nuk i prish rrobat delikate.

Funksion mbinxehje, ruajta dhe karakteristikat.

Hekuri rovus nxehet shpejt për të shkurtuar kohën e punëve tuaja. Ka funksion mbrojtje, mbinxehje dhe fiket kur arrin 140º C. Karakteristikat përfshijnë:

 • Depozitë 200 ml uji e cila lejon dëri në 45 min hekurosje
 • Kordoni elektik 1.65 m
 • Ndizet në 60 sekonda
 • 1x furçë për pëlhurat
 • 1x heqës pluhuri
 • 1x manual përdorimi
 • 1x gotë matëse

ROVUS PORTABLE GARMENT STEAMER

Info teknike

Informacione mbi produktin:

 • I sigurt për përdorimin e të gjithë llojeve të pëlhurave, mëndafshi dhe leshi.
 • Koha e nxehjes 60 sekonda.
 • Mban 1250 ml uje.
 • Në një depozitë uji - 40 - 45 minuta hekurosje.
 • Fuqia 1500W .
 • Nuk është e nevojshme që të ftohni njësinë para rimbushjes.

Çmimi 3.990 Lekë

Club5* 2.500 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!