• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Fshesa shumë funksionale Rovus

-50%

ID: 106055113

1 KomenteVlerësimi

Fshesa shumë funksionale përfshin të gjithë pastrimin në një, duke zëvëndësuar fshesën, leckën, kovën, pecetat e pastrimit, detergjentët dhe më shumë.

 • Për ambiente të brëndshme dhe të jashtëme.
 • Fshesa me 5 aksesorë
 • Shkopin e fshesës me depozitën e ujit
 • 1 copë e cila përdoret nga të dy anët
 • 1 pastruese dritaresh me kokë për fshirjen e ujit
 • 1 kaci për mbledhjen e mbeturinave

 

Çmimi normal: 6.990 Lekë

Çmimi 3.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Një zgjidhje e thjeshtë për të mbajtur ambientin tuaj familjar të pastër.

Nëse jeni të lodhur duke harxhuar kohën e vlefshme dhe paratë për zgjidhje të ndryshme pastrimi, mos shikoni më larg së Fshesa shumë funksionale - të gjitha në një, mjet që e bën pastrimin më të përshtatshëm, më të lehtë dhe më të shpejtë.

 • Spërkatni leckën larëse me opsion të dyfishtë të pastrimit të njëanshëm.
 • Kruajtëse + pastrues dritaresh
 • Fshesë + Kaci.
 • 2 lloj pëlhurash që lahen - të dyfishta - njëanshme për dysheme dhe të njëanshme për dritare.

Set shumë funksional që zëvëndëson të gjitha paisjet e pastrimit.

Ky set pastrimi shumë funksional përmban 5 produkte në 1 për të zëvëndësuar të gjitha pasijet standarte të pastrimit duke përfshirë fshesën, shtupën e dyshemes, kovën, pecetat e pastrimit, detergjentët dhe më shumë ...

Përdoreni atë si:

 • 1. Leckë larëse

 • 2. Fshesë (+ kaci)

 • 3. Pastrues xhamash

Ilehtë dhe kompakt, veprim i dyfishtë në sistemin e pastrimit.

Shkop i lehtë alumini i mirë-ndërtuar që përmban një depozitë uji dhe ka trajtim ergonomik që bën spërkatjen me një opsion të dyfishtë të njëanshëm pastrimi që i jep çdo sipërfaqeje një shkëlqim të përsosur  – në të lagësht apo të thatë.

Arrini dritaret e larta në mënyrë të sigurt pa gjarpërues dhe pa u përkulur.

Nuk do ju duhet të lodheni për të pastruar dritaret e larta. Thjeshtë duke fiksuar kokën e pecetës dhe duke përdorur sistemin e pastrimit të dritares mund të pastroni çdo cep sado lartë, pa rrezikshmërinë e balancimit në shkallë apo stol.

Përdorni pecetën e dritareve për çdo sipërfaqe xhami duke përfshirë kabinën e  dushit, ditarët, pasqyrat, makinën dhe xhamat RV

Cilësi e lartë e dyfishtë - pëlhurat e njëanshme të përfshira të cilat lahen.

Lecka e pastrimit në njërën anë përmban një pëlhurë me mikrofibër për fshirjen e pluhurit të thatë. Ana e kundërt përban mbushje të dendur për një pastrim më të thellë. Të gjitha pëlhurat lahen në lavatrice dhe mund të zëvëndësohen.

ROVUS MULTI-CLEANER

Avantazhe

Sistem pastrimi shumë funksional – 5 produkte në 1 – Zgjedhja përfundimtare e pastrimit për shtëpinë tuaj.

          Pastrim

 • Pluhur të thatë ose pastrim i thellë. Njëra anë përmban pëlhurë mikrofibër për fshirjen e pluhurit të thatë; në anën e kundërt përmban pëlhurë të dendur për një pastrim më të thellë. Pastroni dritaret e larta me copën me mikrofibër dhe me solucion, ose thjeshtë përdorni ujë për një pastrim miqësor.
 •  Dy peceta në një paisje - Spërkat leckën, me opsion të dyfishtë pastrimi. Ky është sistemi 2 në 1 që i jep pastërti çdo sipërfaqeje në shtëpi, në punë, në ambient të lagësht apo të thatë.

          ​Pastrimi i dritareve

 • Largoni njollat nga sipërfaqa: 2 në 1, larja e dritareve është e paisur nga njëra anë me një leckë poliestër për të hequr papastëritë dhe në anën tjetër me një leckë për tharje të shpejtë pa lënë njolla apo gërvishtje.
 • Jo më larje të pakëndshme: Ju nuk do ju duhet më të lodheni për të pastruar dritaret. Thjeshtë fiksoni krahun e dritares që do të pastroni, përdorni sistemin Klik dhe pastroni nga larg.
 • I sigurt për të arritur dritaret e larta: Ju lejon të pastroni dritaret e larta pa rrezikuar në shkallë apo stol.
 • Pastron të gjitha sipërfaqet e qelqta: Ju mund të përdorni larësen e dritareve si brënda dhe jashtë. Është perfekte për gabinat e dushit, dritaret, pasqyrat dhe xhamat e makinave. 
 • Lecka hiqet dhe lahet lehtë.

         Fshirëse

 • Është e përkryer për pastrimin e rrëmujave të vogla dhe të mëdha rreth shtëpisë.
 • Ruhet lehtë dhe është e përshtatshme.
 • Fijet janë të forta dhe përdoren dhe në pastrimet pasardhëse.
 • Kacia e bën të lehtë fshirjen e të gjithë papastërtive me prekje minimale.
 • Mundëson spërkatje në çdo drejtim.   
Info teknike

Paketimi përfshin

 • Shkopin e fshesës me depozitën e ujit
 • 1 copë e cila përdoret nga të dy anët
 • 1 pastruese dritaresh me kokë për fshirjen e ujit
 • 1 kaci për mbledhjen e mbeturinave

 

Çmimi normal: 6.990 Lekë

Çmimi 3.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve1 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
fshesa shume fuksionale rovus
e mora sot ultra si fshese jua rekomandoj te gjithave nje fshese qe duhet ta kene cdo shtepi mjaft me kova te renda plot me uje qe e lag vendin dhe e ben uje .... kjo fshese kaq e lehte ne perdorim dhe praktik dhe shume komod e lan shetepin shume lehte pa mundim flm top shop i jap 5 yje kesaj fshese magjike do ta quaja.
miranda

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!