• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Dyshek Dormeo Air Select Plus

0 KomenteVlerësimi

Dyshek me teknologjinë Octaspring® me susta sfungjeri, 3 zona komforti, dhe lartësinë prej 23 cm, janë karakteristikat kryesore e kësaj gjenerate të re dyshekësh.

Çmimi: 64.990 Lekë

12 x 5.927 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Më e mira që një dyshek mund të ofrojë

 • Lartësia: 23cm
 • 2 cm sfungjer memory në mbulesë e cila siguron rehati.
 • 10 cm susta sfungjeri për më shumë qëndrueshmeri.
 • Susta Octaspring® 5 cm për përshtatshmëri 3D
 • Trajtuar me Adaptive® për rregullim dinamik të temperaturës: ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët në verë.
 • Vetëajrosje Superiore – 6x më shumë vetëajërosje se dyshekët e tjerë.
 • 3 zona komforti ku zgjidhni sipërfaqen sipas butësisë dhe fortësisë.
 • Mbulesë e cila mund të hiqet dhe mund të lahet.

Përshtatet me trupin tuaj dhe ofron mbështetjen e duhur

Sustat e sfungjerit të dyshekut Air Select Plus kanë përshtatje 3D – dysheku përshtatet me trupin në mënyrë tre dimonesionale. Pamvarësisht se në cili pozicion ju flini - anash, me shpinë apo me bark - çdo sustë sfungjeri në mënyre dinamike do të përshtatet me konturet e trupit dhe levizjet tuaja pa ushtruar presion.

Sustat me nivele të ndryshme fortësie janë të përshtatura në bërthamën e dyshekut për të siguruar komfortin dhe përshtatjen e duhur gjatë gjumit.

 • Zona qëndrore ofron mbështetje të fortë.
 • Dy zonat e tjera ofrojnë mbështetje më të butë për shpatullat, mesin dhe këmbët.

I ndarë në dy pjesë dhe i kthyeshëm perfekt për çiftet

Ku jeni çift, është shumë e vështirë për të gjetur dyshekun perfekte veçanërisht kur njëri deshiron një dyshek të fortë dhe tjetri të butë. Me dyshekun Dormeo Air Select Plus ky nuk është më një problem. Ky dyshek ka dy bërthama (2 bërthama të veçanta në përmasat dopjo mbi 160cm) të dyja anët të kthyeshme. Ju mund ta rrotulloni në varësi të preferencave tuaja.

Ju mund të zgjidhni:

 • anën e fortë, me sfungjer Ecocell në pjesën e sipërme
 • anën e butë, me sfungjer memory në pjesën e sipërme

2 nivele fortesie i butë shumë i fortë

Thjeshte duke e rrotulluar dhe kthyer dyshekun, ju mund të provoni nivelet e ndryshme të fortësisë dhe komfortit.

Risi: Trajtuar me Adaptive® Teknologji Zviceriane për rregullimin dinamik të temperaturës së trupit

Dysheku është i pasuruar dhe trajtuar me Adaptive – e cila mundëson të flini në temperaturë dhe kushte ideale. Stabilizon temperaturën dhe ju mban ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët në verë.

6x

Më shumë
Veteajërosje

në krahasim me dysheket e tjerë

6x më shumë vetëajërosje – për gjumë të qetë dhe higjenë maksimale

Sistemi special i veteajerosjes eshte si rezultat i struktures unike me susta sfungjeri, te cilat lejojne ajrin te qarkulloje brenda dyshekut, duke parandaluar nxehtesine dhe lageshtine. Eshte provuar qe sustat Octaspring sigurojne 6x me shume veteajerosje ne krahasim me dysheket e tjere, duke garantuar freski, higjene dhe gjume te shendetshem.

Lartesi Premium – per gjume luksoz dhe komfort

Dysheku Dormeo Air Select plus ka nje lartesi 23 cm, i cili do t'ju ofroje me shume rehati gjate gjithe nates. Pamvaresisht luksit dhe rehatise, lartesia prej 23cm e ben kete dyshek me te rehatshem per tu ulur dhe per tu ngritur nga krevati.

  3 zona mbulesë që hiqet & lahet i kthyeshëm siguron vetëajerosje

DORMEO AIR SELECT PLUS

Avantazhe

Kombinim inovativ mbështetje e plotë e trupit dhe rehati maksimale

Dysheku Dormeo Air Select Plus është i përbërë nga susta Octaspring® dhe një shtresë me susta sfungjeri. Sustat e sfungjerit octaspring sigurojnë përshtatje 3 dimensionale dhe vetëajërosje, ndërsa pjesa tjetër e sustave të sfungjerit siguron që dysheku të ketë një lartësi ekstra, qëndrueshmëri, vetëajrosje dhe jetëgjatësi.

 1. Material Memory në mbulesën e dyshekut: 2 cm
 2. Ecocell®: 2 cm
 3. SustaOctaspring®: 5 cm
 4. Ecocell®: 2 cm
 5. Xhepat e sustave: 10 cm
 6. Ecocell®: 2 cm

3 zona komforte për mbështetje ergonomike

Sustat me fortësi të ndryshme janë përshtatur në bërthamën e dyshekut për të siguruar rehati dhe mbështetjen e duhur gjatë gjithë natës.

 • Zona qëndrore ofron mbështetje të fortë, në pjesën e legenit
 • Dy zonat e tjera ofrojnë mbështetje më të butë për shpatullat, mesin dhe këmbët.

Mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-alergjike për gjumë të shëndetshëm

Mbulesa e dyshekut Air Select Plus është trajtuar me CleanEffect®, që siguron që dysheku është anti-alergjik dhe anti-baterial. Duke ofruar një ambjent gjumi të shëndetshëm dhe higjenik, mbrojtje efiçent për vite me rradhë.

  3 zona mbulesë që hiqet & lahet i kthyeshëm siguron vetëajerosje 2 nivele fortësie i butë shumë i fortë

Rekomandime

I përshtatshëm për:

 • Cilindo që është duke kërkuar një dyshek të lartë
 • Personat që dëshirojnë një dyshek ergonomik i cili siguron mbeshtetje optimale për shpinën dhe mbeshtetje individuale për pjesët e tjera të trupit
 • Personat që janë duke kërkuak për një dyshek i cili është i kthyeshëm dhe lejon të zgjidhni sipërfaqen e gjumit sipas preferencës tuaj
 • Çiftet që kanë preferenca të ndryshme për fortësinë e dyshekut
 • Cilido që preferon një dyshek i cili parandalon transferimin e levizjeve nga njëra anë në tjetrën
 • Cilido që është duke kërkuar një dyshek me mbrojtje anti-alergjike dhe anti-bakteriale
 • Cilido që është duke kërkuar një dyshek të dizenjuar për ti rezistuar kohës dhe në të njëjtën kohë të jetë i rehatshëm

 

Info teknike

Dormeo Air Select Plus:

 

 1. Material Memory në mbulesën e dyshekut: 2 cm
 2. Ecocell®: 2 cm
 3. SustaOctaspring®: 5 cm
 4. Ecocell® : 2 cm
 5. Xhepat e sustave: 10 cm
 6. Ecocell® : 2 cm

 

Çmimi: 64.990 Lekë

12 x 5.927 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!