Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan & jastëk + Qese vakumi Dormeo Natura

Photo
Video
-60%

Jorgani dhe jastëku natura janë prodhuar me material natyral dhe shumë cilësor pambuk organik. Jorgani është i butë, i lehtë dhe i ngrohtë. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni lartësinë sipas dëshirës tuaj. Lahet në 40°C. Seti tek përfshin jorgan 140x200 dhe jastëk 50x70cm, seti dopjo përfshin jorganin 200x200 dhe jastëk 50x70cm.

Jorgan & jastëk + Qese vakumi Dormeo Natura

Çmimi: 14.990 Lekë


Oferta: 5.990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani dhe jastëku natura janë prodhuar me material natyral dhe shumë cilësor pambuk organik. Jorgani është i butë, i lehtë dhe i ngrohtë. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni lartësinë sipas dëshirës tuaj. Lahet në 40°C. Seti tek përfshin jorgan 140x200 dhe jastëk 50x70cm, seti dopjo përfshin jorganin 200x200 dhe jastëk 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhje praktike për çdo dhomë

Jorgan dhe jastëk Natura një set praktik dhe i domosdoshëm për gjumë të mirë e të qetë gjatë gjithë natës. Jastëku ju mundëson rregullimin e lartësisë, duke e bere të përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ky set është i paketuar në një qese vakumi e cila mund të ripërdoret, kështu është shumë e thjeshtë për tu paketuar dhe marrë me vete kudo. 

Pambuk organik për një përqafim të ngrohtë

Pambuk natyral organik i cili siguron jetëgjatësi, ajërosje dhe fortësi, mbushja e brendshme me mikrofibra të avancuara Wellsleep® do të sigurojë një ambjent perfekt gjumi gjatë gjithë natës.

DORMEO NATURA DUVET+PILLOW

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% pambuk organik
Mbushja 100% poliestër (mikrofibra Wellsleep®)
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140X200 cm jorgan + 1x jastëk 50x70; 200X200 cm jorgan + 2x jastëk 50x70
Stina të gjithë vitin
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star