Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Anatomik & Klasik Dormeo

-50%

Jastëk Dormeo 2në1 kombinon avanatazhet e dy jastëkëve në një të vetëm. Jastëk klasik në njërën anë dhe jastëk me material memory në anën tjetër, përshatet më së miri kërkesave tuaja.

 • i përshtatshëm për çdo pozicion fjetje: anash, me shpinë dhe bark
 • ju mund të zgjidhni anën klasike ose anatomike
 • ju mund të rregulloni lartësine sipas dëshirës
 • i përshtatshëm për këdo
 • zgjidhja ideale për çdo sezon
Jastëk Anatomik & Klasik Dormeo

Çmimi: 5.990 Lekë


Oferta: 2.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk Dormeo 2në1 kombinon avanatazhet e dy jastëkëve në një të vetëm. Jastëk klasik në njërën anë dhe jastëk me material memory në anën tjetër, përshatet më së miri kërkesave tuaja.

 • i përshtatshëm për çdo pozicion fjetje: anash, me shpinë dhe bark
 • ju mund të zgjidhni anën klasike ose anatomike
 • ju mund të rregulloni lartësine sipas dëshirës
 • i përshtatshëm për këdo
 • zgjidhja ideale për çdo sezon
Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni rehatinë e jastëkut 2 në 1

Ky jastëk fale dizajnit të tij unik i cili mund të kthehet dhe të përdoret në të dyja anët ofron dy nivele mbështetje në një jastëk të vetëm. Zgjidhni anën anatomike me material memory që përshtatet dhe merr formën e qafës, ose rrotullojeni në anën tjetër dhe zhytuni në  rehatin e një jastëku klasik. 

Jastëku 2në1 i dizenjuar për tu përshtatur për këdo dhe për çdo pozicion gjumi e preferencë jastëku.

Ana Anatomike:
material memory

Ana klasike:
mbushur me fibra të buta

Jastëk i cili përshtatet për çdo pozicion gjumi, këdo dhe çdo moshë

Jastëku Dormeo 2në1 është i përshtatshëm për personat që flenë: anash, me shpinë dhe me bark.  Ky jastëk është i fortë dhe i butë falë përdorimit të tij në të dyja anët. Është i përshtatshëm për të rinj dhe persona në moshë, zgjidhja ideale për çdo sezon.

Zgjedhja është në dorën tuaj! Zgjidhni anën anatomike ose klasike.

Material memory për më shumë rehati

Materiali memory përshtatet më së miri me formën e kokës dhe qafës, duke siguruar rehati dhe mbështetje maksikmale.

Një material i cili përshtatet në mënyre perfekte për të dhuruar një gjumë të qetë gjatë gjithë natës. Merr formën e kokës dhe qafës, duke ju siguruar një mjedis të personalizuar gjumi duke ju përgjigjur pozicionit, temperaturës dhe formës së trupit. Ky jastëk do t'ju siguroj një ambjent gjumi të freskët dhe të pastër.

Pamje elegante në dhomën tuaj

Jastëku Dormeo 2në1 nuk është thjeshtë i rehatshëm, ai është gjithashtu plot stil. Konturi i tij në ngjyrë të argjënd do ti shtoj klasin dekorit të dhomës tuaj.

Jastëku është me mbyllje me zinxhir gjë kjo e cila ju lejon edhe rregullimin e lartësisë së jastëkut sipas dëshirës tuaj, duke siguruar mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën.

Çfarë e bën këtë jastëk kaq të veçantë:

 • i përshtatshëm për çdo pozicion fjetje: anash, me shpinë dhe bark
 • ju mund të zgjidhni anën klasike ose anatomike
 • ju mund të rregulloni lartësine sipas dëshirës
 • i përshtatshëm për këdo
 • zgjidhja ideale për çdo sezon
Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

 • Përmasa: 40x60cm
 • Këllëfi i jastëkut: 100% poliester, ngjyrë e bardhë
 • Mbulesa e brëndshme: 100% poliester( mikrofibër)
 • Materiali i jastëkut: 100% poliester -  fibra të buta (450g) & memory viskozelastik
Të dhëna teknike
Bërthama 100% poliestër, 450g
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100 % poliestër
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 40X60
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 4 Vlerësime

4,75

4 Vlerësime

Produktet 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

Vlerësuar nga Rudina Rruci

01/09/2017

Perfekt
Per mua jane jasteke shume te rehatshem, bej gjume te qete, jane higjienike dhe marrin vertete formen e qafes. Zgjedhja me e mire qe kam bere.

Vlerësuar nga Linda

30/08/2017

Dormeo
Shum te rehatshem

Vlerësuar nga Manjola

10/08/2017

Produkte super cilesore
Shume te mira ,te rehatshme dhe mbi te gjitba me leverdi

Vlerësuar nga Lina Xhindi

31/07/2017

Jasteket me te mire!
Mi kane dhuruar dhe jane super!

Produktet 4